BTV SPOR
Haberler / Kemergençlikspor’dan Futbolculara Veda Yemeği
Kemergençlikspor’dan Futbolculara Veda Yemeği
Tarih : 26.03.2018 Okunma : 1433

Kemergençlikspor’dan Futbolculara Veda Yemeği

1.Amatör Kümede bu sezon ikinci kez mücadele eden Kemergençlikspor, son hafta Amasraspor ile oynadığı maçın ardından Yönetim teknik heyet ve futbolculara veda yemeğinde bir araya geldi. Varol Otel Restaurant’ında verilen veda yemeğine ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk’ta katıldı.

2017-2018 Sezonu 1.Amatör Kümede müsabakalar hafta sonu oynanan son hafta maçlarıyla sona erdi. Geçen sezon ilk kez amatör lig’e katılan Kemergençlikspor başarılı bir sezon geçirdi. Geçen yıl ilk kez katıldığı 1.Amatör Lig’de sezonu dördüncü sırada bitiren Kemergençlikspor, 2017-2018 sezonunda ikinci kez mücadele etti. Kısıtlı bir bütçe ile lige katılan Kemergençlikspor sezonun son maçında Amasraspor’a 9-0 yenilerek ligi de 6’ıncı sırada tamamladı. Belediye destekli bütçeleri kat kat Kemergençlikspor’dan fazla olan Kurucaşile ve Ulusçınarspor’un katılmadığı 1.Amatör Lig’e oldukça dar bütçe ile katılan Kemergençlikspor, bu sezon ligde Bartın Üniversitesi ve yöre gençleriyle mücadele etti. Mütevazi kadrosuyla katıldığı ligi son maçta Amasraspor ile oynadığı maçla tamamlayan Kemergençlikspor’da kulüp başkanı İsmail Ekerbiçer ve yönetim futbolculara ve teknik heyete veda yemeği verdi. Varol Otel Restaurant’ında verilen veda yemeğine Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF)Turgut Altınçubuk, Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer, Bartın Futbol İl Temsilcisi Esat Günaydın, Kemergençlikspor Yöneticisi Bahattin Kaplan, Kemergençlikspor Antrenörü Mehmet Şah Çiftçi ve futbolcular katıldı.

GELECEK YIL DAHA İYİ BİR LİG YAŞAYACAĞIZ

 Yemekte bir konuşma yapan Kemergençlikspor Yönetim Kurulu Üyesi ve ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, Kemergençlik oyuncularına gelecek sezon başarılar diledi. 2017-2018 Sezonunun tamamlandığını belirten Altınçubuk, “ Bartın’da futbol inşallah önümüzdeki yıllarda daha üst seviyelere yükselir. Şu an amatör ligde takım sayımız az. Gelecek yıl lige Kurucaşilespor ve Ulusçınarspor’un da katılacağından şüphem yok. Seneye çok daha kaliteli bir lig yaşanacak. Amatör Lig’in daha iyi olması için federasyon olarak çaba harcıyoruz. Eminim ki bundan sonra tüm üye kulüpleri ile iş birliğinde çalışmalar yapacağız.Bu sezonu hayırlısı ile tamamladık. Kazasız belasız bir ligde daha sona erdi. Kemergençlikspor ikinci kez lige katıldı.ben Başkan ve yöneticilere ligde mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kemergençlik bu sezon başarılı olmak için çaba harcadı.Hepiniz mütevazi bir kadro ile son haftaya kadar başarılı bir mücadele örneği sergilediniz. Önümüzdeki sezon daha başarılı sonuçlar alacağınıza inanıyorum. Sizlere futbolculuk hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANIYORUM

Verilen veda yemeğinde konuşma yapan Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer, zor bir sezonu tamamladıklarını ifade etti. Kısıtlı bir bütçe ile amatör  ligde mücadele ettiklerini beliren Ekerbiçer,” Geçen sezon ilk kez mücadel ettiğimiz amatör ligde başarılı bir sezon geçirdik. Lige ilk kez katılmamıza rağmen ligi dördüncü sırada bitirdik. Bu sezon amatör ligde ikinci sezonumuzu yaşadık.Gelecek sezon daha çok çalışacağız ve başarılı olacağız. Bu sezon Bartın Üniversitesinden ve yöre gençlerinden oluşturduğumuz takımımız ligi 6.sırada tamamladı. Bartın Üniversitesi’nden kadromuzda bulunan 4-5 oyuncumuz okulu bitirmelerinden dolayı aramızda olmayacak.Kulüp olarak seneye aramızda olmayacak oyuncularımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. İki yıl takımımıza verdikleri katkılardan dolayı da teşekkür ediyorum.2018-2019 sezonunda iyi bir kadro oluşturup ligde başarılı olacağız.Amatör kulüplerine sahip çıkarak maddi ve manevi destek veren Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Çetin’e bizlere sahip çıktıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.  Gelecek sezon Bartın’ın önemli işadamlarından destek beklediklerini belirten Kemergençlikspor başkanı İsmail Ekerbiçer, ligde başarılı olmak için her şeyi yapacaklarını belirtti.

 GELECEK SEZON DAHA BAŞARILI OLCAĞINIZA İNANIYORUM

Veda yemeğine katılan Bartın Futbol İl Temsilcisi Esat Günaydın ise Kemergençlikspor’un ligde mütevazi kadrosu ile başarılı olduğunu söyledi. Kemergençlikspor’un lige katılmasının  bir çok kulübün örnek alması gerektiğini vurgulayan Günaydın, “  Bu sezon ligde centilmence bir mücadele sergilediniz. Ben sizleri bu mücadelenizden dolayı kutluyorum.Bazı maçlarda çok iyi mücadele çıkartarak iyi sonuçlar almaya çalıştınız. İnşallah gelecek senlerde başarılı sonuçlar alarak hedefinize ulaşırsınız. Gelecek sezonlarda daha başarılı olacağınıza inanıyorum.Önümüzdeki sezon Kemergençlikspor çok daha başarılı bir sezon geçirirsiniz ve camianıza ve kulübünüze başarılar yaşatırsınız.Teknik heyet ve futbolculara önümüzdeki sezon başarılar diliyorum” dedi.

 

.