BTV SPOR
Haberler / Kemerspor Yönetimi Sporcu Aileleriyle Toplantı Yaptı
Kemerspor Yönetimi Sporcu Aileleriyle Toplantı Yaptı
Tarih : 12.09.2019 Okunma : 1284

Kemerspor Yönetimi Sporcu Aileleriyle Toplantı Yaptı

Temmuz ayı içerisinde futbol okulunu yeniden faaliyete geçiren Kemerspor, yeni sezonda 3 kategoride liglere katılacak. Futbol Okulunda çalışmalarını sürdüren Kemerspor  Kulübünde başkan ve yönetim kurulu üyeleri sporcu aileleriyle toplantı yaptı.

2019-2020 sezonunda hedefini yeniden oyuncu yetiştirme üzerine planlayan Kemerspor Kulübü, Temmuz ayı içerisinde futbol okulu faaliyetlerine yeniden başladı. Lacivert-Beyazlı kulüpte kış dönemi için hummalı bir çalışma gözleniyor.

 Kemerspor’da yaklaşık 2 ay önce göreve gelen Kaardemiir Karabükspor Akademi Liglerinde uzun yıllar görev yapan bayan teknik direktör Öznur Özden ile futbol okulunda eğitimlre tüm hızıyla devam ediyor.Bayan Teknik Direktör Öznur Özden ile futbol okulunda çalışmalarını sürdüren lacivert-beyazlı ekip okulların açılması ile birlikte eğitimlerine devam edeceği belirtildi.

Kemerspor Futbol okulunu yeniden canlanırken uzun bir aradan sonra Onursal Başkan Hasan Özkan kulübe geri döndü. Onursal Başkan Hasan özkan’ın kulübe geri dönmesiyle Kemerspor’da bir çok şeyin değiştiği gözlendi. Lacivert-Beyazlı ekibin onursal başkanı Hasan Özkan, Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan ve yönetime her türlü desteği ve olanağı sağlayacağını söyledi. Onursal Başkan Hasan özkan’nın yeniden faal olarak  kulübe geri dönmesi camiada büyük  sevinç yaşandı.

Kemerspor Onursal Başkanı Hasan Özkan, Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan bir araya geldiği geleceğin yıldız futbolcularının ailelerinden manevi destek isteğinde bulundu. Bartın ve  Türk Futboluna  başarılı nesiller yetiştirmek ve Kemersspor’un iskeletini bölge gençlerden oluşması için kurulan futbol okulu, çalışmalarını bayan teknik direktör Öznur Özden   nezaretinde sürdürüyor.

Futbol okulunun Depar Halı Sahası’ndaki  çalışmalarını Kulüp Başkanı  Hüseyin Özkan ve Onursal Başkan Hasan Özkan da  yakından takip ediyor. Bir süre minik futbolcuları yakın markaja alan Başkan Hüseyin Özkan ve Onursal Başkan Hasan Özkan,  geleceğin futbolcularının aileleriyle birlikte çalışmaları izledi. Depar Halı Sahada yapılan idman sonrası  Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan, Kemerspor Onursal Başkanı Hasan Özkan ve bayan teknik direktör Öznur Özden   öğrencilerin aileleriyle toplantı yaptı. Bayan teknik Direktör Öznur Özden Futbol okulu sorumlusu Hasan Özkan’ında hazır bulunduğu  toplantıda öğrencilerin antrenmanlardaki performansları ve çalışmaların ana hedefi anlatıldı. Bayan Teknik Direktör Öznur Özden, kulüp olarak tüm imkanların spor konusuna seferber edildiğini belirterek, “Yeni yetişen öğrencilerimizi  Bartın ve Türk futboluna  kazandırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Bu gençlerimiz gelecek yıllarda  Kemersporor’un isketelini oluşturacaktır. İsteyen kulüplerimize de futbolcu verecek duruma geldiğimizde kurduğumuz futbol okulunun ciddiyeti o zaman anlaşılacaktır” dedi.

Öğrencilerin öğrenim durumlarını da yakından takip ettiklerini vurgulayan Başkan Hüseyin Özkan  “Futbol Okuluna kısa bir ara verdik.Yeni  sezonda eğitimlerimiz yaz ve kış aylarında 12 ay devam edecek.Planlarımızı 12 ay üzerine yaptık. Ara vermeden futbol okulunda eğitimlerimiz devam edecek. Ailelerimiz futbol okulunda yapılan çalışmalara eskiden olduğu gibi yeniden gelecek.

UZUN BİR ARADAN SONRA FUTBOL OKULUNDA FAALYET YENİDEN BAŞLADI

Kemerspor Kulübü son iki yılda altyapıda faaliyetlerini sürdürse de eski havasından oldukça uzaktı. Geçen yıl alt kategorilerde düzenlenen liglerde başarılı olamayan lacivert-beyazlı ekip Mart ayı içerisinde başta amatör lig olmak züere alt liglerden çekilme kararı aldı. Alt kategorilerde bir türlü başarı elde edemeyen Kemerspor’da yönetim kurulu  yeni sezon öncesi  plan yaptı.i Kemerspor kulübü eski başkanı Onursal başkan Hasan Özkan’ında yönetime destek vermesi ile birlikte kulüp eski günlerine geri dönmek için çalışmalarını hızlandırdı. Onursal Başkan Hasan Özkan’ın önce alt yapıya iyi bir antrenörün getirilmesi için yoğun çaba harcadı. Bartın’da ve Komşu iller de teknik direktör arayışı içerisine giren lacivert-beyazlı ekip Kaardemir Karabükspor Akademi takımlarında  görevini bırakan Bayan teknik direktör Öznur özden’e teklif getirdi. Onursal Başkan Hasan Özkan’ın ofisinde Kemerspor Başkanı Hüseyin Özkan, Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Top, Aydoğan Mertek ile bayan teknik direktör Öznur Özden ile bir araya geldi. Kısa sürede anlaşma sağlanan bayan teklnik direktör Öznur özden Temmuz ayı içerisinde görevine futbol okulunda başladı.

                          FUTBOL OKULUNDA EĞİTİMLER YAZ-KIŞ DEVAM EDECEK

Kaardemir Karabükspor alt yapı teknik direktörlerinden Öznur Özden ile anlaşan lacivert-beyazlı ekip futbol okulunda eğitimlere uzun bir aradan sonra Temmuz ayının ikinci haftasında yeniden başladı. Yaklaşık iki  aydır futbol okulunda eğitimlerini sürdüren lacivert-beyazlı ekip kış dönemin de futbol okulunda öğrenci sayısını çoğaltmak için çalışmalarına başladı.Bu yaz döneminde 2007 ila 2013 yaş grubu arasındaki çocukların eğitim gördüğü futbol okulunda göze batan yetenekli oyuncular lisanslanarak U11-U12 ve U13 Liglerinde forma giyebilecek. Kış döneminde futbol okulunda eğitimler hız kazanarak devam edecek. Kış döneminde futbol okulunda eğitim alacak olan yeni futbolcu adayları arasından da yetenekli olanlar, lisans çıkarılarak kulüp alt yapısına kazandırılacaklar.

YÖNETİM SPORCU AİLELERİ İLE TOPLANTI YAPTI

Kemerspor futbol okulunda eğitimler hafta sonu devam etti. Geçtiğimiz hafta sonu depar Halı sahada gerçekleşen eğitimler sonrası Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan, Onursal Başkan Hasan Özkan ve yönetim kuruşlunda görev yapan Hasan Özkan sporcu aileleri ile bir toplantı yaptı. Kemerspor Onursal Başkanı Hasan Özkan, Lacivert-beyazlı ekibin kulüp başkanı Hüseyin Özkan, futbol oklundan sorumlu yönetici Hasan Özkan ve bayan teknik direktör Öznur özden aileler ile yapılan toplantıda kış döneminde eğitimlerin devam edeceğini belirttiler. Futbol Okulunda eğitim gören sporcuların aileleri  ile bir araya gelen Kemerspor başkanı Hüseyin Özkan, Onursal Başkan Hasan Özkan ve teknik direktör Öznur Özden, U11-U12-u13 ve U14 liglerine katılacaklarını ifade ettiler. Kulübün Onursal Başkanı hasan Özkan ise sporcu velilerine yaptığı konuşmada, hedeflerinin yıldız sporcular yetiştirmek olduğunu söyledi. Kemerspor’un eski günlerine kısa sürede döneceğini belirten Hasan Özkan, “ Futbol okulunda eğitimlerimiz yaz-kış aralıksız devam edecek. Buradan yeni yetenekli gençler çıkacak biz camia ve yönetim olarak buna inanıyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi biz  hem Bartın futboluna hem de ülke futboluna oyuncu kazandıracağız. Daha önce de açıkladığım gibi kulüp olarak ne kadar oyuncu yetiştirirsek Bartınspor kulübü de faydalanır, Kemerspor’da faydalanır. Bir ay önce ifade ettiğim gibi Kemerspor A takımında oynayan futbolcuların tamamının Bartınlı olmasından yanayım. Yeniden canlandırdığımı futbol okuluna kulüp olarak, camia olarak ve yönetim olarak çok önem veriyoruz. Kemerspor 19994 yılında kuruldu. Kulübümüz kurulduğundan bu yana bir çok yeniliklere de imza attı. Bartın tarihinde ve Türk Futbol tarihinde amatör kümede yabancı oynatan ilk kulüp Kemerspor oldu. Kemerspor yakında yeni bir ilke daha imza atacak. Biz bu yönde Başkanımız Hüseyin Özkan ve yönetim kurulu arkadaşlarımızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kemerspor Bartın’da her zaman ilklerin  takımı olmuştur ve olmaya da devam edecek.” Dedi.

HÜSEYİN ÖZKAN “ BU SEZON U14-U13-U12 VE U11 LİGİNE KATILACAĞIZ”

Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan, futbol okulunda eğitimlerin kış döneminde de devam edeceğini  ifade etti. Kulüp olarak yeni bir planlama ile sezona başlayacaklarını belirten Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan, “ Kemerspor geçen sezon başarısız olmadı, alt yapıda oynayan bir çok oyuncu  antrenmanlara katılmadı. Dolayısıyla U19 ve U17 liglerinde oynayan bir çok oyuncu  üniversiteyi kazandığından başka illere gitti. Teknik direktörümüz sık sık değiştiğinden alt yapıya yeterli önemi veremedik. Geçen sezon geride kaldı biz yönetim olarak gelecek sezonlara planlama yaptık. Futbol Okulunda eğitimlere kısa bir ara vermiştik ve yeniden futbol okulu faalieytlerine yeni hocamızla başladık.. Bu yaz döneminde Karabükspor’da  8 yıl Akademi Liglerinde çalışan Bayan teknik direktör Öznür özden ile anlaştık. Yeni hocamızla birlikte altyapımızdan yetenekli oyuncular çıkartacağız.Bilgisi,birikimi ve tecrübesi ile Kemerspor özlediği şampiyonluklar  bayan teknik direktörümüz Öznur Özden ile yeniden yaşayacak.  Camia ve yönetim olarak hocamıza güveniyoruz.   Haftanın  belirli günlerinde  futbol okulunda çalışmalarımız devam edecek.  Kısa sürede çalışmalarımızın meyvesini alacağımıza inanıyorum.Yetenekli çocukları alt yapımıza kazandıracağız” dedi.

EĞİTİMLER DEPAR HALI SAHADA DEVAM EDİYOR

Bayan teknik Direktör Öznur Özden nezaretinde futbol okulu  çalışmalarını iki k aydır Depar Halı sahasında sürdüren Kemerspor, yeni sezonda U11-U12-U13  ve U14 yaş gruplarında liglere katılmayı planlıyor.Geçtiğimiz sezonlarda alt yapılarda bir çok şampiyonluklar elde eden lacivert-beyazlı ekip, bayan teknik direktör Öznur Özden ile yeni sezonda hedefini yeni başarılar kazandırmak olduğunu belirtti. Geçtiğimiz sezonlarda alt yapılarda U13,U14,U15,U16,U17 ve U19 yaş gruplarında mücadele eden Kemerspor, yeni sezon da yeni başarılar elde etmek için çaba harcayacak. 2019-2020 sezonunda U15-U16-U17 ve U19 Liglerine katılmayı düşünmeyen Kemerspor Kulübü önce küçük yaş gruplarında oyuncu sayısını çoğaltmak istiyor.

YETENEKLİ OYUNCULAR LİSANLANACAK

Bartın’ın başarılı alt yapı kulübünde minik sporcu adayları için temel futbol çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yaz-Kız aylarında aralıksız 12 ay devam edecek olan futbol okulunda çocuklar hem yeteneklerini keşfediyor hem de futbolcu olma hayalini kuruyor.Yeniden canlanan futbol okulunda eğitimlerde kendisini kanıtlayan yetenekli oyuncular gelecekte lisanlı olarak Kemerspor kulübünde futbol oynayacak. Kemerspor Futbol Okulunda oynayacak yetenekli futbolcu adaylarını tespit etmeye çalışan lacivert-beyazlılar 06-12 yaş arası çocuklarla  mesai ara vermeden devam ediyor. Çalışmalarını sürdüren miniklere bayan teknik direktör Öznur Özden eşliğinde futbol eğitimi verilirken bir yandan da sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmaları hedefleniyor.