BTV SPOR
Haberler / Kemerspor Yönetimi Toplantı Yaptı
Kemerspor Yönetimi Toplantı Yaptı
Tarih : 11.01.2020 Okunma : 838

Kemerspor Yönetimi Toplantı Yaptı

Kemerspor Yıldız Kız takımı Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarında mücadele edecek. Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan Kemerspor turnuva hazırlıklarına haftanın 4 günü antrenmanlarla devam ediyor.Kemerspor Yönetimi Onursal Başkan Hasan Özkan’ın ofisinde toplandı

2019-2020 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarında mücadele edecek olan Kemerspor Yıldız Kız takımı  hazırlıklarına devam ediyor.19 Ocak’!ta başlayacak olan Türkiye Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasında  5 takımın yer aldığı 8.Grup’ta mücadele edecek olan Kemerspor Yıldız Kız takımı antrenmanlarını Atatürk Stadı ve Ömertepesi Sahasında yaparak turnuvaya hazırlanıyor.

2019-2020 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarında mücadele edecek olan Kemerspor Kadın Futbol takımının grubu Aralık ayında  TFF’de çekilen fikstür çekiminde  oldu. Temsilcimiz Kemerspor çekilen fikstür çekiminde   5 takımın yer aldığı  8.grupta mücadele edecek.Kemerspor’un rakipleri  fikstür çekiminde belirlenirken maç takvimi ise önümüzdeki günlerde belli olacak.Kemerspor 8.Grupta Karabük Gençlik ve Spor Kulübü (Karabük), Kastamonugücü spor Kulübü ( Kastamonu),Altıpas Spor Kulübü ( Zonguldak) ve Kdz.Ereğli Belediyespor ( Zonguldak) takımları ile 3.lige çıkma mücadelesi verecek. Tarihinde ilk kez Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonaıs müsabakalarına katılacak olan Kemerspor kulübü bir yandan da hazırlık maçları yapıyor. 2 hafta önce Karabük Gençlik Gençlik ve Spor Kulübü ile bir hazırlık maçı oynayan Kemerspor Yılıdz Kız takımı henüz hazır olmadığı gözüktü. Birkaç ayda oluşturulan takımın turnuvaya kadar hazır olması bekleniyor. 19 Ocak 2020 tarihinde başlayacak şampiyona öncesi Kemerspor Yönetimi Onursal Başkan Hasan Özkan’ın ofisinde toplandı. Yeni Sanayi Sitesinde Onursal Başkan Hasan Özkan’ın işyerindeki ofisinde toplanan Kemerspor Yönetimi Bayan futbol teknik direktörleri ile 19 Ocak tarihinde start alacak şampiyona ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.Öte yandan Şampiyonaın maç programı da belli oldu. Kemerspor Yıldız Kız Takımı ilk maçını Zonguldak Altıpas spor kulübü ile oynayacak. Yapılan toplantıya Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan, lacivert-beyazlı ekibin onursal Başkanı Hasan Özkan, Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Yoğurtçu, Kemerspor Yıldız Kız takımıı Bayan Teknik Direktör Öznil Özdem ve  Kemerspor Futbol Okulu Bayan Teknik Direktörü Öznur Özdem katıldı.Toplantı sonunda kısa bir açıklama yapan Kemerspor Onursal Başkanı Hasan Özkan, Kemerspor kulübü bünyesinde kurulan   Bayan Futbol takımı  önümüzdeki  sezon 3.Lig’de mücadele edeceğini ifade etti.

Lacivert-Beyazlı ekip  kısa sürede Yıldız Kız takımı oluşturdu. 40’a yakın oyuncuyla lige hazırlanan Kemerspor 19 Ocak tarihinde start alan Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasına katılacak. Kemerspor Yıldız Kız takımı  yaklaşık 4  aydır çalışmalarını sürdürüyor. 19 Ocak tarihine kadar hazırlıklarını sürdürecek olan Kemerspor Yıldı Kız takımı şampiyonada ilk maçını 19 Ocak 2020 tarihinde Zonguldak temsilcisi Altıpas spor kulübü ile oynayacak.