BTV SPOR
Haberler / Kemerspor’un yeni Hocası Ferdi Topçu mu?
Kemerspor’un yeni Hocası Ferdi Topçu mu?
Tarih : 15.03.2019 Okunma : 1451

Kemerspor’un yeni Hocası Ferdi Topçu mu?

 Futbolun önemli isimlerinden Kemerspor Yöneticisi Hasan Özkan ve Bartınspor eski Futbolcusu genç teknik adam Ferdi Topçu Tofaş Servisinde   geçtiğimi günlerde  sohbet ederken objektiflere takıldı.

Uzun yıllar profesyonel Liglerde oynayan ve 2012-2013 ile 2013-2014 sezonlarında Bartınspor’da forma giyen Ferdi Topçu futbol kariyerine 2015 yılının devre arasında nokta koydu.Futbol kariyerini sonlandıran Ferdi Topçu teknik direktörlük kursuna katılarak UEFA B Lisansı aldı ve  Bartınspor’da 2014-2015 sezonunda yarım sezon yardımcı antrenörlük görevinde bulundu. Bir yıl  1.Amatör kümede mücadele eden Bartıngençlikspor  Kulübünde teknik direktörlük yapan Ferdi Topçu, uzun zamandır ortalıkta görünmüyordu. Şu sıralar bir firmada görev yapan Ferdi Topçu, Kemerspor’da uzun yıllar başkanlık yapan ve yönetimde de aktif olarak görev yapan Hasan Özkan’ın iş yerinde görüntülendi.

Hasan Özkan yeni sanayi sitesinde buluna Tofaş Servisinde iş yerinde ki ofisinde  Ferdi Topçu ile koyu bir sohbette görüntülenmesi acaba Kemerspor’u toparlaması için görev mi teklif edildi sorularını beraberinde getirdi.Malum Kemerspor  takımı şu sıralar hoca  sorunu yaşıyor. Bu sezon alt kategorilerden ve 1.Amatör lig’den hoca yüzünden çekilen ve şu an hiçbir takımı çalıştırmayan Teknik Direktör Ferdi Topçu kulübe yeni bir ivme kazandıracağı kesin..Kemerspor Yöneticisi Hasan Özkan ısrarla yeni bir anlayış ve uzun süreli planlamadan bahsetmesi ise Ferdi Topçu’nun Kemerspor’a hoca olması ihtimalini de oldukça kuvvetlendiriyor. Şu an hiçbir takımı çalıştırmayan genç teknik adam Ferdi Topçu’nun Kemerspor’a gelecek sezon yeniden yapılanmaya gidecek olması kamu oyunu da meraklandırdı. Kmerspor Yönetici Hasan Özkan ve genç teknik adam Ferdi Topçu’nun Tofaş Servisinde ki sohbeti objektiflerimize böyle yansıdı…