BTV SPOR
Haberler / Köfteci Kazımdan Bartınspor’a moral yemeği
Köfteci Kazımdan Bartınspor’a moral yemeği
Tarih : 02.11.2018 Okunma : 970

Köfteci Kazımdan Bartınspor’a moral yemeği

Spor Toto BAL Ligi 10.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor  Kaynaşlı Belediyespor maçı öncesi  Köfteci Kazım Et Mangal Restaurant’ın sahibi Kazım Yolcuoğlu Bartınsporlu futbolculara moral yemeği verdi.

Kaynaşlı Belediyespor  maçı öncesi Bartınspor'lu futbolculara moral yemeği verildi.

 Köfteci Kazım Et Mangal Restaurant’ın sahibi Kazım Yolcuoğlu  tarafından 4 Kasım Pazar günü Bartın Atatürk Stadı’nda oynanacak olan Kaynaşlı Belediyespor maçı öncesi anlamlı bir programa imza attı.

 Spor Toto BAL Ligi 10.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, Pazar günü  Kaynaşlı Beledieyspor ile oynayacağı maç öncesi  Köfteci Kazım Et Mangal Restaurant’ın sahibi Kazım Yolcuoğlu tarafından teknik heyet ve futbolculara moral yemeği verdi. Köfteci Kazım Et Mangal Restaurant’ın sahibi Kazım Yolcuoğlu tarafından düzenlenen yemek organizasyonunda, Bartınspor Futbol Şube Sorumlusu Murat Karaman, Bartınspor Teknik Direktörü Talat Özden, Bartınspor Sportif Direktörü Ferruh Yücel ve futbolcular yer aldı.

Kaynaşlı Belediyespor maçı öncesi futbolcuların moral ve motivasyonu arttırmak amacıyla düzenlenen yemekte, camiaya birlik beraberlik çağrısı da yapıldı.

Futbolcuların motivasyonu arttırmak amacıyla yemekli bir program düzenleyen Kazım Yolcuoğlu , Kaynaşlı Belediye maçında teknik heyete ve futbolculara başarılar diledi.Bartınspor Yönetici Murat Karaman ise yaptığı açıklamada " Köfteci kazım Et Mangal Restaurant'ın Sahibi Kazım Yolcuoğlu'na verdiği nazik daveti için teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyoruz" dedi.

Bartınspor Yöneticisi Murat Karaman ve Sportif Direktör Ferruh Yücelin ve teknik heyetin yer aldığı yemekli programda, futbolcular keyifli dakikalar geçirdi.

Köfteci Kazım Et Mangal Restaurant’ın sahibi Kazım Yolcuoğlu’un ligde şampiyonluk hedefleyen takıma moral yemeği düzenlemesi taraftardan ve spor kamuoyundan övgü aldı.