BTV SPOR
Haberler / Maçta Seçim Mesaisi Sürdü
Maçta Seçim Mesaisi Sürdü
Tarih : 21.03.2019 Okunma : 1571

Maçta Seçim Mesaisi Sürdü

31 Mart Yerel Seçimlerde Ak Partiden Bartın Belediye Başkan Adayı olan Yusuf Aldatmaz, Bartınspor’un sahasında oynadığı maçları kaçırmıyor. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bartınspor, bu sezon ligde istediği başarıyı yakalayamadı. Şampiyonluk yarışından erken kopan kırmızı-siyahlılar en son sahasında Çilimli Belediyespor ile oynadığı maçtan da yenik ayrıldı. Sporun içerisinde yönetici olarak yer alan Ak Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Aldatmaz, Bartınspor yönetiminde geçtiğimiz sezonlarda bulunarak spora katkı verdi. Koyu Beşiktaş taraftarı olarak bilinen Yusuf Aldatmaz, Çilimli ile oynanan maçı bir dönem Ak Parti Bartın İl Başkanı olarak görev yapan Av. Hüseyin Manav ile Çilimli Belediyespor maçını izledi.

Manav, 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den Bartın Belediye Meclis Üyesi adayı oldu. Belediye Başkan Adayı Yusuf Aldatmaz’ın Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak ekibinde yer alan Av.Hüseyin Manav ile Bartın Atatürk Stadı’nda Çilimli Belediye ile oynanan maçta yan yana maç izlerken görüntülendi.  

Siyasette olduğu gibi sporun içerisinde de dikkat çeken Yusuf Aldatmaz ve Av.Hüseyin Manav aynı zamanda karizmalarıyla da Bartın halkının ilgisine maruz kalıyorlar.Kibar ve efendi yapılarıyla spor severlerden övgü alan  Aldatmaz ve Manav ikilisi  siyasetin dışında da spora destek vermeleri ile tanınıyor.

Karşılaşmayı bir ara izlemeyi bırakan siyasetin iki karizmatik ismi Yusuf Aldatmaz ile Av.Hüseyin Manav, cep telefonundan diğer takımların oynadıkları maçları takjp etmeleri gözlendi. Bartrınspor’un rakibi karşısında dördüncü golü yemesinin ardından maçı izlemeyi bırakan Aldatmaz ve Manav,  cep telefonuyla diğer maçları takip etmeleri işte böyle objektiflere yansıdı..