BTV SPOR
Haberler / MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARTIN ÇOK AMAÇLI KAPALI SALONU’NDA SPORCULARI ZİYARE ETTİ
 MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARTIN ÇOK AMAÇLI KAPALI SALONU’NDA SPORCULARI ZİYARE ETTİ
Tarih : 08.01.2020 Okunma : 698

MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARTIN ÇOK AMAÇLI KAPALI SALONU’NDA SPORCULARI ZİYARE ETTİ

 Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç beraberinde Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı,İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Çok Amaçlı Spor Salonu’nu ziyaret etti Milletvekili Tunç, Spor salonunda antrenman yapan sporcularla sohbet ederek başarılar diledi.

 AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Bartın Çok Amaçlı Spor Salonu’nu ziyaret etti, antrenman yapan sporcularla bir süre sohbet ederek başarılar diledi.Çok Amaçlı Spor Salonunda sporcular ve antrenörlerle hatıra fotoğrafı çektiren Milletvekili Tunç, yoğun ilgi ile karşılaştı. Bartın Çok Amaçlı Spor Salonu’nda antrenman yapan sporcuları ziyaret eden Milletvekili Yılmaz Tunç, sporculara da yakın ilgi gösterdi.

“Bartın Çok Amaçlı Spor Salonumuz sanki arı kovanı”

Bartın Gençlik Spor İl Müdürü Ali Özdemir’inde eşlik ettiği ziyarette Milletvekili Tunç ”Geleceğimiz olan çocuklarımızı hem bedenen hem de ruhen sağlıklı yetiştirmek görevimiz. Onların spor yapabileceği mekanları inşa etmenin gururunu yaşıyoruz. Bartın’a Gençlik Merkezinden Sporcu Fabrikasına, Yüzme havuzundan açık kapalı spor tesislerine bir çok eser kazandırdık. Bu hafta sonu bu eserlerden birinde yavrularımızın her branşta spor yaptığını görmek çok güzeldi.” dedi.

“Minik sporculardan Milletvekili Tunç’a Oskar”

Milletvekili Tunç, Bartın Çok Amaçlı Spor Salonunda Çağdaş Spor Kulübü sporcularını antrenman yaparken ziyaret ederek;“Geleceğin şampiyonlarına başarılar diledik. Kulüp yöneticileri Göksel Çağdaş ve Nurzen Çağdaş’a yetiştirdikleri sporcular için teşekkür ediyorum.”  Dedi. Bir süre antrenman yapan sporcular ile sohbet eden Milletvekili Tunç sporculara başarılar diledi. Minik sporcular Bartın’a kazandırdığı spor yatırımları anısına Milletvekili Tunç’a oskarheykeli takdim ettiler.