BTV SPOR
Haberler / Milletvekili Tunç Geleneksel Bayram Turnuvasına Katıldı
Milletvekili Tunç Geleneksel Bayram Turnuvasına Katıldı
Tarih : 17.08.2019 Okunma : 1561

Milletvekili Tunç Geleneksel Bayram Turnuvasına Katıldı

 Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Aşağıdere Köyünde düzenlenen Geleneksel Bayram Futbol Turnuvasına katıldı. Final maçını izleyen Milletvekili Yılmaz Tunç, finale kalan takımlara kupa ve madalyalarını takdim etti.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Aşağıdere Köyünde düzenlenen Kurban Bayramı Turnuvası etkinliklerine katıldı, turnuvada finale kalan takımlara kupa ve madalyalarını takdim etti.

Spora ve sporcuya her alanda destek veren Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kurban Bayramında Kozcağız Aşağıdere Köyünde düzenlenen Geleneksel Bayram Turnuvası etkinliklerine katıldı. Bartın merkez, ilçe ve beldelere spor tesisleri yapılmasını sağlayarak Bartın halkının ve spor kamuoyunun övgüsünü alan Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Aşağıdere Köyünde gerçekleştirilen Bayram Turnuvası etkiliklerine katıldı. Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kurban Bayramının son gününde  Kozcağız Aşağıdere Köyünde gerçekleştirilen Futbol Turnuvasında final maçını izleyerek bir kez daha sporseverlerden övgü aldı. Kozcağız Aşağıdere Köyünde Kurban Bayramında düzenlenen Futbol Turnuvası 4.Gününde oynanan final maçıyla sona erdi. Son gün oynanan final maçını Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Köy Muhtarı Zafer Aydın, Bartınspor Yönetim Kurulu Üyesi İstanbul BarkozDEr Başkan Yardımcısı Bakeşder Başkanı Ekrem Arslan ve sporseverlerle birlikte izledi. 

Bartın Kozcağız Aşağıdere Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(BAKAŞDER) ile Köy muhtarı Zafer Aydın öncülüğünde Bayram etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol turnuvasında final maçını izleyerek kupa ve madalya töreninde katılan Milletvekili Tunç, “Bartın Aşağıdere Köyünde futbol turnuvasında sporsever hemşehrilerimizle birlikte final müsabakasını seyrettik, şampiyon Göktepespor ve ikinci Çubukluspor takımlarına kupa ve madalyalarını takdim ettik. Turnuvaya katılan tüm takımlarımızı ve futbolcularımızı tebrik ediyorum.Birlik beraberliğe ve kaynaşmaya vesile olan bu etkinleri düzenleyen emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”Dedi.