BTV SPOR
Haberler / Milletvekili Tunç, İlimizdeki spor yatırımlarını inceledi
Milletvekili Tunç, İlimizdeki spor yatırımlarını inceledi
Tarih : 08.08.2018 Okunma : 718

Milletvekili Tunç, İlimizdeki spor yatırımlarını inceledi…

 

Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus Belediyesi’ne ait Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı’nda sağlanan ödenekle yapımı tamamlanan Ulus Kapalı Halı Saha ve Sosyal Tesislerini ziyarete ederek incelemelerde bulundu.

 

“YENİ BİR ESER DAHA KAZANDIRDIK”

Ulus Belediyesi’ne ait Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı’nda sağlanan ödenekle yapımı tamamlanan Kapalı Halı Saha ve Sosyal Tesisleri’ni ziyaret eden AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,Ulus ilçemize yeni bir eser daha kazandırdık, hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, ilimizde yapılan spor yatırımlarını incelemeye devam ediyor. Milletvekili Tunç, Ulus Belediyesi’ne ait Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı’nda sağlanan ödenekle yapımı tamamlanan Kapalı Halı Saha ve Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti. Ziyarette tesis ile bilgi alarak bir takım incelemelerde bulunan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, yatırımların her zaman olduğu gibi bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğinizin mesajını verdi. Milletvekili Yılmaz Tunç’a ziyarette Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok ve AK Part Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç eşlik etti.

Tunç, “Hayırlı uğurlu olsun”

Ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Ulus ilçemize yeni bir eser daha kazandırdık, hayırlı uğurlu olsun.  Ulus Belediyemize Spor Toto Teşkilat Başkanlığından sağladığımız ödeneklerle yapımı tamamlanan Kapalı Halı Saha ve Sosyal Tesislerinde Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun, Ulus İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Levent Ok ve AK Parti Ulus İlçe Başkanımız Kadir Saraç ile birlikte incelemelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.