BTV SPOR
Haberler / O ARTIK HAZIR...
O ARTIK HAZIR...
Tarih : 26.05.2018 Okunma : 10817

O ARTIK HAZIR...

2005 yılında  Bartın’a Beden Eğitimi Öğretmeni olarak  atanan  Erhan İnce 13 yıldır  futbolumuza  büyük katkı sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde  Antalya’da TFF’nin açtığı kursa katılarak UEFA A diplomasına sahip olan  başarılı teknik adam Erhan İnce  üst liglerde çalışabilecek seviyeye geldi.

İlimizin önemli Antrenörlerinden olan Erhan İNCE,Üst liglerde çalışabilecek seviyeye geldi diyebiliriz.2017-2018 sezonunu TFF’nin açtığı kurslarla dolu dolu geçiren hocamız,önce Aralık ayında Scouting( Oyuncu ve Maç izleme Antrenörlüğü)kursunu katıldı ve başarıyla tamamlayıp Süper Lig dahil bütün liglerde çalışabilecek belgeye sahip oldu.Aynı zamanda da ilimizde bu belgeyi alan ilk antrenörümüz oldu bildiğimiz kadarıyla.Daha sonra Şubat ayında UEFA A Kursu 1. Aşamasına katılan İNCE,bu kursun 2. aşamasına da 1-15 Mayıs tarihlerinde Antalya Kaya Belek Otelde katıldı.Özellikle UEFA A kursuna katılmak için çok emek harcayan ve çalışan antrenörümüz,kalitesine kalite katarak donanımını üst seviyelere çıkardı.UEFA A Diploması ciddi bir yeterlilik seviyesi antrenörler için.

İlimizde özellikle alt kategorilerde çok büyük başarılara imza atan Erhan İNCE,artık kendini üst liglerde çalışabilecek duruma getirdi.Aslen Çanakkaleli olan hoca,13 yıldır ilimizde Bartın futboluna büyük hizmetler vererek adını altın harflerle Bartın tarihine  yazdırdı ve yazdırmaya da devam edecek gibi gözüküyor...