BTV SPOR
Haberler / Oğuz Longoz Ormanı Koşusuna Bursa’da Hazırlanıyor
Oğuz Longoz Ormanı Koşusuna Bursa’da Hazırlanıyor
Tarih : 10.05.2018 Okunma : 925

Oğuz Longoz Ormanı Koşusuna Bursa’da Hazırlanıyor

Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz 12 Mayıs  2018 tarihinde Bursa Karacabey’de koşulacak olan Karacabey Longoz Ormanı koşusunda yine 1’incilik için yarışacak.

Kamil Koç Otobüs firması sahibi Mesut Güler sponsorluğunda Uluslararası maratonlarda Bartın’ı ve Bartın Kamil Koç Otobüs firmasını en iyi şekilde temsil eden milli atletimiz Turgay Oğuz Longoz Ormanı koşusuna Bursa’da hazırlanıyor. Bursa Bölgesi milli atletlerinden Nejat Çetin, Erkan Erkal ve Uludağ Üniversitesi Spor Bölümü öğrencisi Esra Özgül ile idmanlarını beraber yapan atletimiz Turgay Oğuz 12 Mayıs 2018 tarihinde Bursa Karacabey’de koşulacak olan Karacabey Longoz Ormanı koşusunda 1’incilik için koşacak.

15 Nisan 2018 tarihinde de Bursa’da koşulan Uluslararası Osman Gazi Tarihi Kent koşusunda milli maratoncumuz 2’inciliği elde etmişti.Longoz Ormanı koşusundan sonra yine Temmuz ayında Karacabey yarı maratonu, Balıkesir’de koşulacak olan Uluslararası İsmail Akçay koşusu, Uluslararası Zeytinburnu Yol Koşusu, İzmir’de koşulacak olan Uluslararası 9 Eylül yarı maratonu gibi yarışlarda ilk 3 için koşacak olan maratoncumuz Turgay Oğuz Bartın’ı her koşuda en iyi bir şekilde temsil ettiğini söyledi. Hedefin koşacağı yarışlarda ilk 3 oluğunu belirten Turgay Oğuz, “ Bartın Kamil Koç Otobüs firması sahibi Mesut Güler bey’e ve Bartın’daki Türkiye’nin en iyi spor muhabirlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.