BTV SPOR
Haberler / Okul Müdür 8 yaşından beri Bartınspor’u izliyor
Okul Müdür 8 yaşından beri Bartınspor’u izliyor
Tarih : 03.03.2020 Okunma : 1268

Okul Müdür 8 yaşından beri Bartınspor’u izliyor

Bartınspor’u takip eden İnönü İlkokul Müdürü Fehmi Karakayış, Spor Toto BAL ligi 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor’un 20.hafta sahasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile oynadığı maçı izledi. İnönü İlkokul Müdürü Karakayış 8 yaşından beri iyi bir Bartınspor taraftarı olduğunu,  sıkıntılı günler yaşayan takımına destek vermek için kapalı tribündeki yerini aldığını ifade etti.

Bölgesel Amatör lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, sezonun 20.haftasında sahasında konuk ettiği Eskişehir Anadolu Üniversitesi takımını 2-1 mağlup etti. 90 dakika çekişmeli geçen karşılaşmaya futbolseverler de ilgi gösterdi. Bartınspor’u 8 yaşından itibaren takip eden Bartınspor sevdalılarından İnönü İlkokul  Müdürü Fehmi Karakayış, geçen hafta sonu Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor – Eskişehir Anadolu Üniversitesi mücadelesini izleyerek takıma bir kez daha destek verdi.Karakayış Bartınspor ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi maçını kapalı tribünde İngilizce Öğretmeni Gencer Demir, Ticaret ve Sanayi, İl Müdürlüğü personeli Ertunç Ülkü , Kemerspor Yöneticisi Aydoğan Mertek ve Bartınspor sevdalıları ile birlikte izledi. İnönü İlkokul Müdürü Karakayış 8 yaşından beri iyi bir Bartınspor taraftarı olduğunu,  sıkıntılı günler yaşayan takımına destek vermek için kapalı tribündeki yerini aldığını ifade etti.

Yıllar önce Bartınspor’da oyuncu olarak izlediği Ali Güneş’in teknik direktör olarak Bartınspor’da görev almasına mutlu olduğunu belirten İnönü İlkokul Müdürü Fehmi Karakayış, Bartınspor’un en kısa zamanda 3.lige çıkacağını ifade etti. Yeni kadronun Eskişehir Anadolu Üniversitesi maçında gönülden fedekarca oynadığını belirten Fehmi Karakayış, bu kadroya gerekli yerlere 5-6 nokta takviye yapılıp ve taraftarlarca desteklenmesi halinde mutlu sona ulaşacağını vurguladı.Karakayış, Eskişehir Anadolu Üniversitesi maçında   tribünlerde az sayıda taraftar olmasına rağmen 40 yıldır Bartınspor’u takip eden Fehmi Karakayış yine armanın peşindeydi. Takımda yer alan Bartyınlı sporcu sayısının da zaman içinde artırılmasıyla takımın il tarafından da sahipleneceğini dile getirdi.