BTV SPOR
Haberler / Orhan Ölçek’in Bartınspor Sevdası
Orhan Ölçek’in Bartınspor Sevdası
Tarih : 01.03.2019 Okunma : 1524

Orhan Ölçek’in Bartınspor Sevdası

31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP Bartın İl Genel Meclis Adayı Bartın  Serbest Muhasebeci Orhan Ölçek, BAL Liginin 19.haftasında Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Karasuspor arasında oynanan karşılaşmayı izledi.

Bartın’da Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapan geçen yıl Bartınspor Yönetiminde görev alan Orhan Ölçek MHP’den İl Genel Meclis Adayı oldu. Renkli kişiliği ile dikkat çeken Bartınspor’de geçen yıl yöneticilik yapan Orhan Ölçek  İl Genel Meclis Adayı olması ile birlikte yoğun bir çalışma içerisine girdi... Siyasetin içerisinde aktif olan Orhan Ölçek 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan milletvekili seçimlerinde Bartın’dan MHP’den Milletvekili adayı oldu.Bartın’da uzun yıllardan beri Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapan Ölçek, geçen yıl Bartınspor’da görev almasıyla Bartın halkına kendisini tanıttı.Mütevazi ,alçak gönüllüğü ile spor severlerin taktirini kazanan Orhan Ölçek, geçen sezon Bartınspor yönetiminde görev alarak taşın altına eline koydu

 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde İl genel Meclis adayı olan Orhan Ölçek, Bartınspor’un iç ve dış saha maçlarını takip ediyor. Gece-gündüz  yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduğu gözlenen Orhan Ölçek, ligin 19.haftasında Bartınspor’un sahasında karşılaştığı Karasuspor maçını izleyerek takıma destek verdi. 31 Mart seçimlerinde İl Genel Meclis adayı olan Ölçek, Bartınspor’un Atatürk Stadı’nda karşılaştığı Karasu maçı için seçim çalışmalarına 2 saat ara verdi ve mücadeleyi protokol tribünü üst katından Bartınspor yönetiminde birlikte görev yaptığı Sefayi Çalık, Yüksel Özkan, Karaköy Muhtarı Burhan Pişkin ve Bartınspor sevdalıları ile birlikte izledi. Bir yandan seçim çalışmalarını sürdüren Orhan Ölçek, bir yandan da hafta sonları Bartınspor’un maçlarını takip ederek futbol sevgisini de ihmal etmiyor. MHP Bartın İl Genel Meclis Üyesi Orhan Ölçek, 19.haftada Atatürk Stadı’nda oynanan Bartınspor- Karasuspor mücadelesini  selfie çekerek sosyal medyada paylaştı. Ölçek’in selfiesi ise  sosyal medyada büyük beğeni topladı.