BTV SPOR
Haberler / Plaj Futbolunda Sohbet Maçı Unutturdu
Plaj Futbolunda Sohbet Maçı Unutturdu
Tarih : 22.08.2019 Okunma : 3216

Plaj Futbolunda Sohbet Maçı Unutturdu

İnkum Plaj Futbol Turnuvası her yıl olduğu gibi bu yılda müthiş çekişmeli maçlara sahne oluyor. Plaj Futbol Turnuvasında öyle bir şey yaşandı ki herkes  şaşırdı kaldı.Turnuvaya takım çıkaran Erdi Kök, Kökoğlu- Başka  Futbol maçının devre arasında Av.Emrah Taşdemir , eşi Sanem Çöme Taşdemir ,turnuvada hakemlik yapan Aygün Sancar ve genç futbol hakemi Eren Dellaoğlu ile sohbet etti. Sohbetin uzun sürmesi Erdi Kök’ün ikinci yarıyı kaçırmasına neden oldu.

Bartınspor Eski Yöneticisi ve Eski Divan Kurulu Başkanı  Av.Emrah taşdemir eşi olan Av.Sanem Çöme Taşdemir ile plaj futbol turnuvasında turnuva hakemi, turnuvaya takım çıkaran Erdi Kök ve ilimiz genç futbol hakemlerinden Eren Dellaoğlu ile  herkesi şaşkına çeviren sohbette  görüntülendi.

Bartın Belediyesi ile Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun  ortaklaşa  düzenlediği  “ 19.Belediye Başkanlığı  Kupası İnkum  Plaj Futbol Turnuvası  Kupa 2019 ”  çekişmeli geçiyor. Her geçen gün büyük çekişmeye sahne olan İnkum Plaj Futbol turnuvasının üçüncü hafta maçlarını Bartınspor’da uzun yıllar yöneticilik yapan Divan Kurul Başkanı Av.Emrah Taşdemir, Avukat eşi Sanem Çöme Taşdemir ile takip etti.  Kökoğlu ile Başka Futbol takımları arasında oynan maçın devre arasında   turnuvaya takım çıkaran Erdi Kök, turnuvanın hakemi Aygün Sancar ve ilimiz genç futbol hakemlerinden Eren Dellaloğlu ile  sohbet etti. Bartınspor Eski Yöneticisi Av.Emrah Taşdemir  sohbeti kısa tutmaması Erdi Kök’ün maçın ikinci yarısını kaçırmasına neden oldu.  Sohbet ederken maçı unutan  Erdi Kök’ün takımı Kökoğlu karşılaşmayı 4-2 kazanırken Erdi Kök zafer işareti ile galibiyeti poz vererek kutladı.  Maçı unutan Erdi Kök’ün maçın ikinci yarısını kaçırması ise turnuvayı izleyenleri şaşkına çevirdi.

Av.Emrah taşdemir, sanem Çöme Taşdemir, Plaj Futbol turnuvasında hakemlik yapan Aygün Sancar, Genç Futbol Hakemi eren Dellaloğlu ve Erdi Kök’ün sohbeti objektiflere böyle yansıdı.