BTV SPOR
Haberler / POLİSGÜCÜ KISITLI BÜTÇE İLE MÜCADELE EDİYOR
POLİSGÜCÜ KISITLI BÜTÇE İLE MÜCADELE EDİYOR
Tarih : 06.12.2017 Okunma : 1555

 POLİSGÜCÜ KISITLI BÜTÇE İLE MÜCADELE EDİYOR

İlimizi Türkiye  Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde temsil eden Bartın Polisgücüspor, ligde dar bir bütçeyle mücadele ediyor.Önemli gelir kaynağı olan maliyeti yüksek bütçeli kulüplerle  mücadele eden Bartın Polisgücüspor,geride kalan 10  hafta da 2 galibiyet aldı.

 Bartın’ın tek profesyonel takımı olan Bartın Polisgücü, Voleybol Bayanlar 1.Lig’inde başarıyla mücadele ediyor. Kısıtlı bir bütçe ile ligde mücadele eden Bartın Polisgücü, grupta ekonomik olarak çok güçlü bütçelerle kurulan takımlarla büyük bir mücadele veriyor. Bu sezona maliyeti düşük bir bütçe ile kadro oluşturan Bartın Polisgücü, grubunda maliyeti yüksek takımlarla mücadele ediyor. Büyük bütçeli takımlarla ligde zor koşullarda mücadelesini sürdüren Bartın Polisgücü, bu sezon ligden düşmeme mücadelesi veriyor. Geride kalan 10 hafta da istediği sonuçları alamayan Bartın Polisgücü, sahada gösterdiği mücadeleci oyunuyla, spor severler ve spor kamuoyu tarafından takdirle karşılanıyor. Önemli gelir kaynağı olan maliyeti yüksek bütçeli kulüplerle  mücadele eden Bartın Polisgücüspor,geride kalan 10  hafta da 2 galibiyet aldı.Grubunda üst sıralarda zirve mücadelesi veren  maliyeti yüksek bütçeyle kadrolar kuran takımlarla  mücadele eden temsilcimiz grubunda alt sıralarda yer alıyor.

Bartın Polisgücü 3 Aralık Pazar günü  ligin 10.haftasında  1milyonluk bütçeye sahip Samsun Büyükşehir Belediyespor ‘la karşı karşıya geldi. Kadrosunda  sadece iki yabancı oyuncusunun maliyeti360 Bin TL olan 1 Milyonluk bütçeli takım karşısında elinden gelen çabayı göstermesine rağmen karşılaşmadan 3-1 yenik ayrıldı. Bartın Polisgücüspor oyuncuları  güçlü rakibi Samsun ekibine yenilmesine rağmen  taraftarından mücadelesinden dolayı alkış aldı.