BTV SPOR
Haberler / Saha Komiseri Mehmet Hilmi Konyalının acı günü
Saha Komiseri Mehmet Hilmi Konyalının acı günü
Tarih : 09.10.2019 Okunma : 1005

Saha Komiseri Mehmet Hilmi Konyalının acı  günü

 BAL Ligi ve Bartın amatör liglerde saha komiseri olarak görev yapan Mehmet Hilmi Konyalının vefat eden annesi bugün kılınan cenaze namazının ardından Halatça yaması mezarlığında toprağa verildi.

BAL Ligi , amatör lig ve alt kategorilerde saha komiseri olarak görev yapan Mehmet Hilmi Konyalının annesi Neriman Konyalı vefat etti. Neriman Konyalı bir süredir Bartın Devlet Hastanesinde tedavi görüyordu.

Uzun yıllardır Bartın yerel lig ve BAL Liginde saha komiserliği görevini yürüten Mehmet Hilmi Konyalının annesi Neriman Konyalı Salı günü gece yarısı vefat etti. Alınan bilgiye göre, Mehmet Konyalının, bir süredir rahatsız olan annesi Neriman Konyalı Salı  günü gece yarısı yaşamını yitirdi. Saha Komiseri Mehmet Hilmi Konyalının vefat eden annesi Neriman Konyalı, bugün öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Halatça yaması mezarlığına toprağa verildi.

CENAZEYE SİYASET VE SPOR CAMİASININ ÖNEMLİ İSİMLERİ KATILDI

Şadırvan Camiide kılınan cenaze namazına 22.Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk, Ak Parti  Merkez  Eski İlçe Başkanı Yusuf Aldatmaz, Türk Eğitim-Sen Bartın Şube Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Sezi Hangişi, Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer, Bartıngücüspor Başkanı Halil Altınçubuk, İl Hakem Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Yeşilova, Bartın Futbol Eski İl Temsilcisi Taner Yamakoğlu, Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı, kulüp yöneticileri, İmam Hatip Lisesi öğretmenleri, Bartın Devlet Hastanesinden emekli memur spor yöneticisi Bahattin Kaplan, yöneticiler, ailesi ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı.Merhumeye Allahtan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.