BTV SPOR
Haberler / Satı Çelik’e doğum günü sürprizi
Satı Çelik’e doğum günü sürprizi
Tarih : 09.11.2019 Okunma : 983

Satı Çelik’e doğum günü sürprizi

Spor camiasının yeni adresinde Kemergençlikspor’un maskotu Satı Çelik’e sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

Spor camiasın yeni adresi artık  Su Terazisinin karşısındaki mekanında sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. Spor Camiasının önemli isimleri her gün akşam saatlerinde  Kemergençlik Yöneticisi Candemir Yazıcın’ın mekanının önünde sohbet ediyor.

  Bartınspor’un son 4 yılda yapılan kongrelerinde başkan adayı olan Kemergençlikspor Kulübünde yöneticilik görevini yürüten  Candemir Yazıcı Su Terazisi karşısında esnaflık yapıyor. Yazıcı ayrıca su Terazisinin karşısında Bizim Stadyum Cafe’nin de işletmeciliğini yapıyor.

Geçtiğimiz  günlerde futbol camiasının önemli isimleri  Su Terazisi karşısında  esnaflık yapan  Candemir Yazıcı’nın mekanında karşısında bulunan çay ocağı bahçesinde   Kemergençlikspor kulübünün maskotu Satı  Çelik’e sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

 Candemir Yazıcı ve spor camiasının önemli isimlerinden Bahattin Kaplan Kemergençlikspor takımının maskotu Satı Çelik’in doğum gününü pasta ile kutladı.Satı Çelik kendisi için hazırlanan pastayı görünce mutluluğunu gizleyemedi. Candemir Yazıcı ve Bahattin Kaplan’ın Su terazisi önünde yer alan çay bahçesinde Satı Çelik’e sürpriz doğum günü kutlaması Objektiflere takıldı.