BTV SPOR
Haberler / Ses Yemen Kahvesinden Geldi
Ses Yemen Kahvesinden Geldi
Tarih : 23.11.2019 Okunma : 1207

Ses Yemen Kahvesinden Geldi

Siyaset ve  iş dünyası  Yemen Kahvesinde önceki gün sabah kahvaltısında bir araya geldi.Bir dönem Bartınspor Yönetiminde de görev yapan isimler Yemen Kahvesinde  kahvaltı sonrası sohbette görüntülendi.

Siyaset, iş dünyası ve spor camiasının yeni adresi belli oldu. Siyaset, iş dünyası ve spor camiasının önemli isimleri her gün akşam  saatlerinde Yemen Kahvesinde sohbet ediyor.Geçtiğimiz hafta içinde siyaset ve  iş dünyasının önemli isimleri Yemen Kahvesinde sabah kahvaltısında buluştu. Özellikle hafta sonları kahvaltı keyfi yapmak isteyenler Yemen Kahvesinde kahvaltı sofrasını  tercih ediyor.Has kahvaltı çeşidi ile müşterilerine hizmet sunan Yemen Kahvesine  şu günlerde Bartın Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra  önemli isimler de  tercih ediyor.

Uzun Yıllar Bartınspor Yönetimlerinde görev alan  ARGE Başkanı Aykut Oktay Ulu, İl Genel Meclis Üyesi Orhan Ölçek,Bartınspor’da 2017-2018 sezonunda Yönetimde bir yıl görev yapan Gazete Sahibi Ahmet Oktay,Amasralı işadamı Ali Ziver Çelebi, Özkanlar Mobilyanın sahibi Yüksel Özkan,Bartın Televizyonu Genel Müdürü Hasan Camcı ve BTV , 74 Bartın Haber Gazetesi Haber Müdürü Bülent Bostancı Yemen Kahvesinde sabah kahvaltısında  Bartın'da gayrimenkul sektöründe ve sağlık işletmeciliği alanında faaliyet gösteren Yıldırım gayrimenkul ve Lider Rehabilitasyon sahibi Murat  Yıldırım’ın işletmeciliği yaptığı Yemen Kahvesinde kahvaltı sonrası sohbet ettiler.

Kahve çeşitleri ve kahvaltısı ile bir anda Bartın’ın en önemli mekanlarından biri haline gelen Yemen Kahvesinde  yapılan kahvaltı sonrası  işadamları çay içtiler, sohbet ettiler.Kırmızı-Siyahlı ekipte bir dönem yönetiminde de görev alan işadamları  Bartınspor’un bu sezon ki ligdeki durumunu da masaya yatırarak görüşlerini belirttiler.Bartınspor Eski Yöneticileri ve mekan sahibi İşadamı Murat Yıldırım’ın sohbetleri objektiflere takıldı.