BTV SPOR
Haberler / Spor Toto BAL BARAJ MAÇLARI OYNANDI
Spor Toto BAL BARAJ MAÇLARI OYNANDI
Tarih : 06.05.2019 Okunma : 331

Spor Toto BAL BARAJ MAÇLARI OYNANDI

Bölgesel Amatör Lig'de 2014-2015 Sezonunda yer alacak takımların belirlenmesi için yapılan baraj maçları  25 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında oynandı.

Bal Ligi play-out maç sonuçları

25 Nisan 2019 15.30    Ceyhanspor  1-0  Kürkçüler Amatör

26 Nisan 2019 15.00   7 Mart Kandirli Demirspor  (Pen. 5-6) Tüysüzspor

27 Nisan 2019 13.00    Yakutiyespor 2-1 İdmanocağı

27 Nisan 2019 13.00   Arhavispor 3-1 Borçkaspor

27 Nisan 2019 13.30  Ulalar Belediyesi  2-1 Erzican Kemah

27 Nisan 2019 14.00   Tonya  Doğanspor 2-0 Trabzon Faroz Yalıspor

27 Nisan 2019 14.00   Kapadokya Göremespor 7-0 Süvermezkalespor

27 Nisan 2019 15.00  1926 Bulancakspor (Uzt.1-0) Eynesil Belediyespor

27 Nisan 2019 15.00  Ortaca Belediyespor  ( Uzt 3-2) Turgutreis Spor

27 Nisan 2019 15.00  Gülbahçespor 2-1 Bursa Doğangücüspor

27 Nisan 2019 15.30  11 Nisanspor 2-3 Siverek Belediyespor

27 Nisan 2019 15.00  Serinhisarspor (Pen.3-4) Çal Belediyespor

27 Nisan 2019 16.00  Elbistan Belediyespor 1-0  Andırın Yeşildağ

28 Nisan 2019 13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor  8-2 T.Metal 1963 Spor

28 Nisan 2019 14.00 Bozüyük Vitraspor 1-0  1308 Osmaneli Belediyespor

28 Nisan 2019 14.00 Bitlis Özgüzelderespor 6-0 Tatvanspor

28 Nisan 2019 14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor 1-0 Kızıltepe Belediyespor

28 Nisan 2019 14.00 Siirt İl Özel İdaresi Spor  5-0 Eruh Gençlikspor

28 Nisan 2019 14.30 Altınordu Belediyesi 3-1 Orduspor

28 Nisan 2019 14.30  Bayburt Belediyespor 1-0 Aydıntepe Belediyespor

28 Nisan 2019 14.30 Ladik Belediyespor 7-2 Termespor

28 Nisan 2019 15.00 Iğdıresspor  2-0 76 Iğdır Belediyespor

28 Nisan 2019 15.00 Kütahyaspor 3-0 Akıncılar

28 Nisan 2019 15.00 Bartınspor 4-0 Amasraspor

28 Nisan 2019 15.00 Yeni Amasyaspor 1-2 Merzifonspor

28 Nisan 2019 15.00 1074 Çankırıspor 2-0 Kurşunlu Belediyespor

28 Nisan 2019 15.00 Sinopspor 1-2 Boyabat 1868 Spor

28 Nisan 2019 15.00 Altınova Belediyespor 1-2 Yalovaspor

28 Nisan 2019 15.00 Kastamonu Özel İdare Köy Hiz.Spor 7-5 Taşköprüspor

28 Nisan 2019 15.00 Çanakkale Dardenel SK (Pen.3-5) Bozcaadaspor

28 Nisan 2019 15.00 Çerkezköy 1911 Doğanspor  3-0 Çorlu Kültürspor

28 Nisan 2019 15.00 Kahta Diriliş Spor 1-5 Kahta 1978 Spor

28 Nisan 2019 15.30 Isparta Davrazspor   (Uzt 3-1 ) Isparta 32 Emrespor

28 Nisan 2019 15.30 Manavgat Belediyespor 6-2 Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Gençlik ve Spor

28 Nisan 2019 16.00 Uzunköprüspor 2-0 Osmanlıspor

30  Nisan 2019 14.00 Yüksekova Belediyespor  ( Pen.5-2 ) Hakkari Gençlik ve Sportif Faaliyetler

30 Nisan 2019 15.00  Serdivanspor 0-1 Pamukova 1968 Spor

30 Nisan 2019 16.00 Arsuz Karaağaçspor 0-1 Reyhanlı Belediyespor

1 Mayıs 2019 14.00 1926 Polatlı Belediyespor 0-4 A nkara  T.K.İ

1 Mayıs 2019 14.00 1955 Batman Belediyespor 2-0 Teİaş Gençlik ve Spor

1 Mayıs 2019 15.00 Kilis Belediyespor 5-0  79  Kilis Spor

2 Mayıs 2019 14.00 Turhalspor 1-5 Niksar Belediyespor

2 Mayıs 2019 16.00 Aydınspor 1923 0-2 Karpuzlu Belediye

4 Mayıs 2019 13.00  Kendirli  Belediyespor (Pen.2-5)  Salarha

İl Takımlarından bazıları  Süper Amatör Kümeye düştüler, düşen il takımları

-Yeni Amasyaspor

-Sinopspor

-Çanakkale Dardenelspor

Bir Dönem Süper Lig’de Mücadele Etmişti

Selçuk İnan, Mehmet Topal, Okan Koç, Hasan Kabze, Gökhan Zan, Fevzi Elmas ve daha niceleri. Türk futboluna birçok yıldız kazandıran Çanakkale Dardanelspor artık Süper Amatör'de mücadele edecek

Bölgesel Amatör Lig baraj karşılaşmasında süper amatör lig şampiyonu Bozcaadaspor’a penaltılarda yenilerek, Süper Amatör Lig'in yolunu tuttu.

BAL Ligine Yükselen tek il takımları

-Yalovaspor

BAL Ligine devam eden il takımları

-Bartınspor

-Kütahyaspor

- 1074 Çankırıspor

-Isparta Davrazspor

-Kırıkkale Büyük Anadoluspor

-Siirt İl Özel İdarespor

-Mardin Büyükşehir Belediyespor

-Iğdıresspor