BTV SPOR
Haberler / Sporun içerisindeki İsimler Muhtar Oldu
 Sporun içerisindeki İsimler Muhtar Oldu
Tarih : 11.04.2019 Okunma : 4275

 Sporun içerisindeki İsimler Muhtar Oldu

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde spor dünyasının yakından tanıdığı isimler Muhtar olmayı başardı.Gökan Çelik Cumhuriyet Mahallesi, Atınç Günsal Orta Mahalle ve Ali Gökcan Aladağ Mahallesinden Muhtarlık seçimini kazanan isimler oldu.

Sporun içerisinde aktik olarak yer alan önemli isimler 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Muhtar adayı olmaları  kamuoyunun da ilgisini çekti.Bartın’da ilk kez bir çok mahallede Muhtar adayı olan  önemli isimler sporun içerisinde olmaları dikkat çekti.

Bir dönem  futbol kariyerleri olan ve yöneticilik yapan isimler ikamet ettikleri mahallelerde muhtar adayı olmaları özellikler sporseverleri mutlu etti. Spora gönül vermiş isimlerin muhtar olmaları sporseverleri de mutlu etti. Sporun içersinde yer alan bir çok önemli  isim rakiplerini geride bırakarak muhtar oldu.

Sporun  içerisinde yer alan Atınç Günsal, Gökhan Çelik ve Ali Gökcan 31 mart Mahalli İdareler seçimlerinde ikamet ettikleri mahallelerden muhtar adayı oldu.  Gökhan Çelik Cumhuriyet Mahallesi , Ali Gökcan Aladağ Mahallesi ve Atınç Günsal Orta Mahalle’den muhtar adayı olarak seçime katılarak muhtarlık seçimini kazanan isimler oldular.

Futbol kariyerleri olan  isimler ikamet ettikleri mahallelerde muhtar  seçilmeleri  özellikler sporseverleri mutlu etti. Sporun içerisinde yer alan ve   gönül vermiş isimlerin 31 Mart yerel seçimlerde muhtar olmaları kamuoyunda büyük memnunluk yarattı. Atınç Günsal, Ali Gökcan ve Gökhan Çelik’in mahallerinde de spor etkiliklerinin aktif olarak sağlamaları bekleniyor.

GÖKHAN ÇELİK’İN KARİYERİ BAŞARILARLA DOLU

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde aday olduğu Cumhuriyet Mahallesinden Muhtar seçilen Gökhan Çelik, uzun yıllar futbol oynadı. Küçük yaşlarda  Halspor’da futbola başlayan Cumhuriyet Mahllaesi Muhtarı seçilen Gökhan Çelik, daha sonra Kemerspor’a transfer oldu. Kemerspor takımında 2002-2003 sezonunda 1.Amatör Kümede şampiyonluk yaşayan Çelik, attığı gollerle futbol piyasasında vitrine çıktı.2006 yılında Bartıngençlikspor’la anlaşan Gökhan Çelik borda-beyazlı takımda 2 sezon futbol oynadı. 1.Amatör Kümede 2007 yılında da Bartıngençlikspor formasını giyen Gökhan Çelik 2007-2008 sezonunda  gol kıralı olmayı başardı. 2008-2009 serzonunda Kurucaşilespor’a transfer olan Gökhan Çelik aynı sezon 1.Amatör Kümede kariyerinde ikinci kez şampiyonluk yaşadı. Başarılı oyuncu attığı gollerle formasını giydiği Kurucaşilespor’un şampiyonluğunda pay sahibi oldu.Çelik,  iki yıl kırmızı-beyazlı formayı giydikten sonra Kozcağızbelediyespor’a transfer oldu. 2009-2010 sezonunda Kozcağızbelediyespor takımı ile 1.Amatör Lig’de üçüncü şampiyonluğunu yaşadı. Çelik tarihinde ilk kez şampiyon olan Kozcağızbeledieyspor’da attığı gollerle bir kez daha adından bahsettirdi. Kozcağız ekibine attığı gollerle de şampiyonluğa katkısı oldu.Daha sonra  Zonguldak Süper Amatör Küme takımlarından Çaycumaspor’a transfer olan Gökhan Çelik 1 yıl  mavi-sarı ekipte forma giydi.2014 yılında Kurucaşilespor’a ikinci kez transfer olan Gökhan Çelik, aynı sezon takımıyla ikinci kez şampiyonluk yaşadı. Sonraki yıllarda Kemergençlikspor’da forma giyen Gökhan Çelik 2 yıl önce futbola nokta koydu.Cumhuriyet Mahallesinden Muhtar seçilen Gökhan Çelik , mahallesine bir çok projeyi hayata geçirmek için çalışmalara başladı.

ATINÇ GÜNSAL AKTİF OLARAK FUTBOL KARİYERİNE DEVAM EDİYOR

31 Mart 2019 Yerel Yönetimler Seçimlerinde Orta Mahalleden muhtar seçilen Atınç Günsal aktif olarak BASAD Veteranlar takımında futbol hayatına devam ediyor.  Atınç Günsal, Mahalli İdareler seçimlerin de Orta Mahalleden adaylar içerisinde en avantajlı i simlerden biri olmasıyla dikkat çekmişti.

Bartın Belediyesinde memur olan Atınç Günsal, bir dönem  Bartınspor başta olmak üzere 1.Amatör Ligde Halspor,  Kemerspor ve Isparta Eğridir takımlarında  forma giydi.   Futbola Bartınspor altyapısında başlayan Atınç Günsal uzun yıllar kırmızı-siyahlı ekipte eğitim gördü. Bartınspor altyapısında alt kategorilerde forma giyen Orta Mahalleden muhtar seçilen Atnç Günsal, daha sonra Halspor’a transfer oldu. Halspor’da başarılı futboluyla dikkate çeken Günsal, 2 yıl forma giydikten sonra Kemerspor takımıyla anlşatı. Kemerspor’un amatör kümede şampiyonluk mücadelesi verdiği dönemde başarılı performansıyla dikkat çeken Günsal, Isparta Eğridir takımına transfer oldu. Isparta Eğridirspor’da başarılı oyunuyla dikkatleri üzerine çeken Atınç Günsal 2 yıl sonra Bartınspor’a transferi gerçekleşti. Bartınspor’da futbol kariyerini sonlandıran Günsal, 3 yıldır BASAD Veteranlar takımında futbol kariyerine devam ediyor.

FUTBOLDAN KOPMAYI DÜŞÜNMEDİ

 Mahalli İdarelere Seçimlerinde Orta Mahalle’den Muhtar seçilen Atınç Günsal  son 3 yıldır BASAD Veteranlar takımında da aktif futbol hayatını sürdürüyor. Bir dönem yerel bir Gazete de spor muhabirliği yapan Günsal, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bartınspor’un iç sahada oynadığı maçları izleyerek takıma da destek veriyor.

Sporla iç içe hayatını sürdüren Atınç Günsal, muhtar seçildiği  Orta Mahalle de oldukça da sevilen bir isim. Geçmişinde bir dönem yerel bir gazetede spor muhabirliği yapan ve halen aktif futbol hayatını  Bartın BASAD Veteranlar takımında  sürdüren Atınç Günsal ,yaşadığı mahalleye hizmet vermeye başladı.

ALİ GÖKCAN  İKİNCİ KEZ ALDAĞ MAHALLESİ MUHTARI  SEÇİLDİ

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Aladağ Mahallesinden ikinci kez muhtar a adayı olan Ali Gökcan seçimi kazanan isim oldu. 2014 Yerel Yönetimler Seçimlerinde kazanarak  ilk kez Muhtar olan Ali Gökcan, 5 yıl boyunca Aladağ Mahallesinde başarıyla görevini sürdürdü.

Futbol yaşantısına Zonguldak 1.Amatör Ligde mücadele eden Çatalağzı Demirspor’da forma giyen Ali Gökcan, 31 Mart yerel  seçimlerinde Aladağ Mahallesinden ikinci kez Muhtar adayı oldu.  5 yıldır Aladağ Mahallesinde Muhtarlık görevini yürüten Ali Gökcan, 31 Mart Yerel Yönetimler seçimlerinde ikinci kez Muhtar seçilerek kazanan isim oldu. Sporculuk yönüyle ön plana çıkan Aladağ Mahallesinden ikinci kez Muhtar Seçilen Ali Gökcan, aktif futbol yaşantısına devem ediyor. Kariyerinde bir çok önemli takımların formasını giyen Gökcan, futboldan kopmadı.

ALİ GÖKCAN ÇETAŞ IŞIKSPOR’DA FUTBOLA DEVAM EDİYOR

Futboldan kopmayan Aladağ Mahallesi Muhtarı, Zonguldak Amatör Kümede mücadele eden Çatalağzı Demirspor’da futbol kariyerine devam ediyor.

 Zonguldak  1.Amatör Lig ekiplerinden Çatalağzı Demirspor’da kaleci olarak aktif futbol yaşantısına devam eden Ali Gökcan, uzun yıllar Bartın amatör Kümede mücadele eden Kurucaşilespor ve Tekekönüspor’da forma giydi.Uzun yıllar 1.Amatör takımlarında Kurucaşilespor, Tekkeönüspor  gibi  köklü başta olmak üzere Bartın futboluna uzun yıllar  aktif olarak hizmet eden  Ali Gökcan 2.kez girdiği seçimde Aladağ Mahallesinden Muhtarlık seçimi kazanan isim oldu.  Futbol yaşantısına geçen sezon Zonguldak Süper Amatör Lig’den 1.Lige düşen Çatalağzı Demirspor’da devam eden Başarlı file bekçisi Ali Gökcan, sporun içerisinde aktif olarak yer alıyor.Yeşil sahalara top koşturan  Ali Gökcan,  yaşadığı mahalleye hizmet vermek için ikinci kez seçildiği mahallesine hizmet vermeye devam edecek.