BTV SPOR
Haberler / Su Terazisinde siyaset ve spor konuşuluyor
Su Terazisinde siyaset ve spor konuşuluyor
Tarih : 28.02.2019 Okunma : 767

Su Terazisinde siyaset ve spor konuşuluyor

Geçtiğimiz  günlerde spor camiasının önemli isimleri  Su Terazisi karşısında esnaflık yapan Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı’nın mekanında  buluştu.Mekanın karşısında bulunan çay ocağı bahçesinde sporun içerisinde yer alan önemli isimler  bu kez muhtarlık seçimlerini  masaya yatırdı.

Su Terazisinin karşısında esnaflık yapan Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı dükkanının karşısında bulunan çay ocağının bahçesinde spor camiasının önemli isimleriyle her akşam sohbette bir araya geliyor.su Terazisinin olduğu yer önemli isimlerin tercih etmeye başladığı mekan oldu.  Su terazisi artık sporun ve siyasetin kalbinin attığı yer oldu. Su terazisi Candemir Yazıcı’ın mekanının önünde her gün akşam saatlerinde spor camiasının  önemli isimlerini sohbet ederken görebilirsiniz.Ya da siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerini de mekanda sohbet ederken de görme imkanı olabilir.Su Terazisi akşam sohbet etmek isteyenlerin akın ettiği ve akşam saatlerinde  tercih ettiği mekanlardan Geçtiğimiz günlerde spor camiasının önemli isimleri Bartın Manşet Gazetesi sahibi Hacı Bulut ile  Su Terazisinde buluştu.Malum şu günlerde 31 Martta yapılacak  yerel seçimler merak ediliyor. Sohbette konu seçim falan değil Muhtarlık seçimleri. Konu Muhtarlık seçimleri olunca  şu günlerde kimse seçimle falan ilgilenmiyor. Her mahallede onlarca kişi muhtar adayı oldu.

31 Mart Mahalli seçimleri için Mahallelerinde Muhtar adayı olan onlarca isimden birisi de Bartın Manşet Gazetesi Sahibi Hacı Bulut’un gazeteci eşi Fatma Bulut oldu. Hacı Bulut’ın eşi Fatma Bulut uzun yıllar BTV’de haber spikerliği  yapması muhtarlık seçimlerinde gazeteci kimliğiyle ön plana çıktı.

Kemerköprü Mahallesinden Muhtar Adayı olan Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan’ın kardeşi Üzeyir Özkan’da Kemerköprü Mahallesinden muhtar adayı olması  sohbette  yerel seçimlerin önüne geçti. Üzeyir Özkan’ın listesinde aza adayı  olan Kemergençlikspor Başkanı İsmail Ekerbiçer sohbette muhtarlık seçimlerinin her mahallede kıran kırana geçeceğini belirtti.Mekanda sohbette spor camiasının önemli isimleri muhtar adaylarına çıktıkları yolda başarı dileklerinde bulundular. Son yıllarda Bartın’dan  profesyonel kulüplere oyuncu göndererek ön plana çıkan ve  futbol severler tarafından yeni Bartın Futbolunun imparator lakabını taktığı Bartıngençlerbirliği kulübünün başkanı koordinatör teknik adam Oktay Özçelik, sohbette yer alması gözlendi.

Mekan Sahibi Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı ,Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan, Bartıngençlerbirliği Kulüp Başkanı ve Bartınspor Yönetiminde Görev Yapan  kulüp başkanlığı yaptığı Gençlerbirliği takımında ülke futboluna onlarca futbolcu sunan  imparator lakaplı Oktay Özçelik,Kemergençlikspor Başkanı İsmail Ekerbiçer,Bir dönem  Bartınspor Kulübünde yardımcı antrenörlük yapan İsmail Ekmekçi, Saha Komiseri Mehmet Hilmi Konyalı ilimiz antrenörlerinden İbrahim Ekmekçi, Bartın Devlet Hastanesi Çalışanlarından Bartrınspor Sevdalısı Bahattin Kaplan ve Kemergençlikspor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gezginci ve Satı Çelik Su Terazi önünde Candemir Yazıcı’nın mekanı önünde muhtarlık seçimleri ile ilgili sohbetleri  objektiflere takıldı.