BTV SPOR
Haberler / TÜFAD, İsmail Ekerbiçer’e Plaket Verdi
TÜFAD, İsmail Ekerbiçer’e Plaket Verdi
Tarih : 07.06.2018 Okunma : 1605

TÜFAD, İsmail Ekerbiçer’e Plaket  Verdi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Zonguldak  Şubesi, Bartın’dan Zonguldak’a  yaklaşık 4 aydır milli takım karmasına  futbolcu getiren Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekeriçer’e plaket verdi.

Bartın’ın amatör spor kulüplerinden Kemergençlikspor’un başkanı İsmail Ekerbiçer, Bartıngençlerbirliği ve Kemergençlikspor’dan bölge karmasına seçilen 12 yaş grubu oyuncuları yaklaşık 4 aydır Bartından Zonguldak’a kendisine ait minibüsü ile getiriyor. 

Bartıngençlerbirliği ve Kemergençlikspor takımlarından seçmelerde beğenilen futbolcuları yaklaşık 4 aydır Bartın’dan Zonguldak iline milli takım karmasına getiren Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer’e TÜFAD Zonguldak Şubesi tarafından plaket takdim edildi.

Geçen hafta sonu Bartın’da düzenlenen U19 Türkiye Şampiyonası finallerinde Atatürk Stadı’nda düzenlenen plaket törenine Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Ahmet Birdal, TÜFAD Zonguldak Şubesi Başkan yardımcısı Alaattin Gonca, TÜFAD Zonguldak Şubesi yönetim kurulu üyeleri Recep Yılmaz Yavuz, Nihat Ürere, ilimiz antrenörlerinden İsmail Ekmekçi  ile Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer katıldı.

Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer’e plaketini veren TÜFAD Zonguldak Şubesi Başkanı Ahmet Birdal, “ TÜFAD ve TFF’ye yapmış olduğu katkı ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 12 yaş grubuna hiçbir şekilde yardımlarını esirgemedi. Her zaman  Zonguldak için büyük fedakarlık örneği sergiledi” dedi..

 Bartın Atatürk Stadı’nda düzenlenen plaket töreninde TÜFAD Zongudak Şubesi Başkanı Ahmet Birdal,  Bartınlı küçük yaştaki futbolculara verilen önemi görmekten mutlu olduklarını belirtti. Birdal, “Kemergençlikspor’un başkanı İsmail Ekerbiçer, Bartıngençlerbirliği ve Kemergençlikspor’dan bölge karmasına seçilen 12 yaş grubu oyuncuları yaklaşık 4 aydır ulaşımlarını sağlıyor. Çok değerli bir başkan TÜFAD olarak teşekkür ediyorum ”dedi.

 TÜFAD Zonguldak Şubesi Başkanı Ahmet Birdal yaptığı açıklamada, Bartın’dan her hafta sonu Zonguldak’a bölge karmasına seçilen futbolcuları Kemergençlikspor başkanı İsmail Ekerbiçer’in Bartın’dan her hafta sonu Zonguldak’a bölge karmasına seçilen futbolcuları minibüsü ile taşıdığını belirtti.