BTV SPOR
Haberler / UltrAslan Grubu Asmalı Bahçeyi Karnaval Havasına Çevirdi
UltrAslan Grubu Asmalı Bahçeyi Karnaval Havasına Çevirdi
Tarih : 24.10.2017 Okunma : 2087

 UltrAslan Grubu Asmalı Bahçeyi Karnaval Havasına Çevirdi

Süper Lig’in 9.haftasında derbide Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. İki ezeli takımın arasında oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisini Asma Çay Bahçesinde her iki takımın taraftarı büyük heyecan içerisinde izledi.

Galatasaray UltrAslna UNI ve Lise Grubu Süper Lig’de 9.hafta sahasında Fenerbahçe ile oynadığı maçı Asma Çay Bahçesinde izledi. UltrAslan Unı ve Lise Grubu mekanı karnaval havasına çevirdi.

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun 9.haftasında oynanan derbi maçta Galatasaray sahasında Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldı.Türk Telekom Stadyumu’nda oynanan dev derbi karşılaşması ilimizde de değişik mekanlarda büyük heyecan içerisinde izlendi.Asmalı Çay Bahçesinde Galatasaray ve Fenerbahçeli taraftarların derbi başlamadan önce stadyumu andıran tezahüratlarla maçın atmosferini yaşadılar. 22 Ekim Pazar günü oynanan dev derbi karşılaşmasını Galatasaray ve Fenerbahçeli taraftarlar Asmalı Çay Bahçesinde izleyerek maçın heyecanını birlikte yaşadılar.Pazar akşamı saat 19.30’da başlayan Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbiyi Asma Çay Bahçesinde Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve Aspen Ltd Şdi İşletmecisi Ali Kundak Galatasaray ve Fenefbahçe taraftarlarıyla birlikte izledi.

ULTRASLAN UNI VE LİSE GRUBU MEKANI KARNAVAL HAVASINA ÇEVİRDİ

UltrAslan Unı ve Lise gurunu 22 Ekim Pazar günü sahasında Fenerbahçe ile oynadığı maçı Asmalı Çay Bahçesinde izleyerek tribün atmosferini mekanda yaşattılar.Tezahüratlarla mekanı sallayan UltrAslan Unı ve Lise grubu davul zurna eşliğinde Asma Çay Bahçesini stadyum havasına çevirdiler. Türk spor kamuoyunun merakla beklediği Galatasaray-Fenerbahçe derbisi 22 Ekim Pazar akşamı Türk Telekom Stadı’nda oynandı. 8 hafta sonunda liderliğini devam ettiren Galatasaray, 9.hafta maçında evinde oynadığı derbi maçında Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldı ve yenilmezlik unvanını devam ettirdi.Süper Lig  İlhan Cavcav sezonunun 9.haftasında Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi karşılaşmasını Bartınlı sporseverler değişik mekanlarda izleyerek heyecana ortak oldu. Türk Telekom Stadı’nda Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya geldiği maçta Sarı-Kırmızı ekibin UltrAslan UNI ve Lise Bartın Grubu Asmalı Çay Bahçesini coşturdu. UltrAslan UNI ve Lise Grubu 90 dakika boyunca yaptıkları şovlarla mekanı karnaval havasına çevirdiler.Derbi günü mekanda yaptıkları şovlarla maçı izleyenleri de coşturan UltrAslan UNI ve Lise grubu tuttukları takımlarına Asma Bahçe’de izleyerek destek verdi.

..