BTV SPOR
Haberler / Ünallar Lastik Firmasında Kış Heyecanı
Ünallar Lastik Firmasında Kış Heyecanı
Tarih : 11.11.2017 Okunma : 2639

Ünallar Lastik Firmasında Kış Heyecanı

 Bartınlıları bu yılda uzun bir kış dönemi bekliyor. Bartın’da ise kış hazırlıkları  başladı.Brisa Lastikleri bayiliğini yapan Ünallar Lastik firması şu sıralar müşterilerinin yoğun ilgisi ile karşı karşıya .Ünallar Lastik firması Sanayi’de müşterilerinin  talebini karşılamak için yoğun bir tempoda çalışıyor.Firmanın Sahibi Murat Ünal hafta sonu muhasebecisi ile talepleri değerlendirmeleri objektifimize takıldı.

Kış mevsimi yavaş yavaş yaklaşıyor.Malum her kış olduğu gibi bu yılda kış uzun süreceğe benziyor. Sektör lideri Brisa firması lastikleri Bristion ve Lassa’nın Bartın’da bayiliğini yürüten Ünallar Lastik firması yaz-kış müşterileriniz en iyi hizmeti vermek için yoğun çaba harcıyor.Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde millet harıl harıl lastik arıyor. Ünallar lastik firmasında 3 çeşit uygun fiatta lastik satışı yapılıyor.

Otomotiv sektörünün en çok ilgi gösterilen markası olan Brisanın Bartın’da bayiliğini yapan Ünallar Lastiğin işletmecisi Murat Ünal aynı zamanda  Zonguldak ve ilçesi, Kozlu’da da bayiliği bulunuyor

Bartın’da Sanayi’nin yanı sıra Çatmaca’da bayisi bulunan Ünallar Lastiğin patronu Murat Ünal, hafta sonu muhasebecisi Murat Bakır  ile son günlerde gelen talepleri değerlendirmesi objektiflere takıldı.Bartın Lassa ve Bridgestone Yetkili Bayisi Ünallar Lastiğin patronu Murat Ünal, halkın Lassa Brisa firmasının lastiklerine ilginin yoğun olduğunu ifade etti. Halkın yoğun talebi karşısında memnun olduklarını belirten Murat Ünal,Otomotiv sektöründe her geçen gün Pazar artarken Lassa geçen yıl , Türkiye için özle kış lastiği üretti.Türkiye’de geçtiğimiz yılın sonlarına doğru çıkan ve özellikle  ticari araçları kapsayan kış lastiği yönetmenliği, kış lastiğine olan ilgi ve talebi arttırdı. Lassa de Türkiye yol koşullarına özel Snoways 3 modelini geliştirdi ve talibin artmasına neden oldu” dedi. Ne diyelim bizde Ünallar Lastik firmasına bol kazanç diliyoruz.