BTV SPOR
Haberler / Vali dirim’i Ziyaret Ettiler
Vali dirim’i Ziyaret Ettiler
Tarih : 12.05.2018 Okunma : 745

Vali dirim’i Ziyaret Ettiler

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ile beraberindeki Komisyon üyeleri, Vali Nusret Dirim’i ziyaret ettiler.

Bartın Üniversitesi’ndeki konferans için ilimize gelen TMOK Fair Play Komisyon Başkanı Arıpınar, önceki gün, beraberindeki komisyon üyeleri Teoman Güray, Semra Demirer, Remzi Yılmaz, eski milli atletlerimizden İsmail Akçay ile Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Taner Bozkuş ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir’in eşliğinde Vali Dirim’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Komisyon Başkanı Arıpınar, Vali Dirim'e (TMOK) Fair Komisyonu tarafından 4 yıldır yürütülmekte olan “Fair Play Üniversiteler Kervanı Projesi” geleceğin öğretmenleri, antrenörleri ve yöneticileri olacak üniversite öğrencilerine fair play konusunda bilinçlendirmek amacıyla yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Vali Dirim de, TMOK Fair Play Komisyonu Başkan ve üyelerine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.