BTV SPOR
Haberler / Yaşampark’ta Derbi Hazırlığı
Yaşampark’ta Derbi Hazırlığı
Tarih : 02.12.2017 Okunma : 1611

Yaşampark’ta Derbi Hazırlığı

Süper Lig’in 14.haftasında Vodafone Park’ta Beşiktaş ile Galatasaray karşı karşıya gelecek. Türkiye’de en önemli derbilerden biri olarak gösterilen Beşiktaş ile Galatasaray derbisi 2 Aralık Cumartesi günü oynanacak. Yaşampark Tesisleri derbiye hazır hale getirildi.

Beşiktaş’ın Vodafone Park’ta konuk edeceği karşılaşma büyük heyecana sahne olacak. Bartın’da bir çok mekanda Beşiktaş-Galatasaray derbisi heyecanı yaşanacak. Bartınlı futbolseverler Beşiktaş ile Galatasaray arasında 2 Aralık Cumartesi günü (Bugün) oynanacak maçı büyük bir heyecanla beklemeye başladı. Son yıllarda oynanan tüm derbilerde sporseverlerin akın ettiği Yaşampark Kompleksi 2 Aralık Cumartesi günü yine tarihi günlerden birini daha yaşayacak.Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki dev derbi saat 19.00’da başlayacak. Derbi için tüm hazırlıklarını tamamlayan Yaşampark’da sporseverler dev ekranlarda maçı izleyebilecek.

FENERBAHÇE- GALATASARAY DERBİSİNDE HALI SAHA’NIN İÇİNE DEV EKRAN KONULDU

 Bu sezon ilk derbi heyecanı Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçta yaşandı. Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçını sporseverlere Yaşampark’ta Halı Saha içinde dev ekranda izleyerek maçın heyecanına ortak oldular.Bu sezon 3’üncü derbi maçı Vodafone Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak. 2 Aralık Cumartesi günü Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak bu önemli karşılaşmayı sporseverler Yaşampark Kompleksinde büyük heyecan içerisinde izleyecek. İlimizin önemli mekanları arasında bulunan Yaşampark’ta Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları dev ekranda derb, heyecanına bir kez daha ortak olacak. Dev karşılaşmanın devre arasında 10 taraftara yapılacak çekilişle  her iki takımın forması hediye edilecek.