BTV SPOR
Haberler / Yaşampark’ta Derbiyi Yüzlerce Kişi izledi
Yaşampark’ta Derbiyi Yüzlerce Kişi izledi
Tarih : 03.12.2017 Okunma : 1693

Yaşampark’ta Derbiyi Yüzlerce Kişi izledi

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun 14.haftasında oynanan derbi maçta Beşiktaş sahasında Galatasaray’ı 3-0 yendi. Siyah-Beyazlı ekibin golleri Cenk Tosun,Tosiç ve Negredo’dan geldi. Derbi maçlarında futbol severlerin tercih ettiği mekanlardan Yaşampark’ta Beşiktaş ve Galatasaraylı taraftarlar dev ekranlarda maçı izleyerek maçın heyecanını doyasıya yaşadı.

 Beşiktaş, Süper Lig’in 14.haftasındaki derbi mücadelesinde Galşatasaray’ı 3-0 yenerek zirve iddiasını sürdürdü. Vodafone Park’taki  mücadelede ilk yarıda etkili olamayan siyah-beyazı ekip, ikinci yarıda Cenk Tosun, Tosiç ve Negredo’nun bulduğu gollerle sahadan 3-0 galip ayrılarak derbi maçını kazanan taraf oldu. 2 Aralık Cumartesi günü oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisinde  de Yaşampark Kompleksi geçen yıl olduğu gibi bu yılda sezonun en önemli maçında doldu taştı. Mekanı tıka basa dolduran Beşiktaş ve Galatasaraylı taraftarlar 90 dakika boyunca derbi heyecanına ortak oldu.Bartın’ın en modern  halı saha tesisinde her iki takım taraftarı Beşiktaş  ile Galatasar  arasında oynanan derbi maçını dev ekranlarda izledi.

DEVRE ARASINDA FORMA ÇEKİLİŞİ YAPILDI

2 Aralık  Cumartesi günü Süper Ligin 14’üncü haftasında sezonun ilk derbisinde Beşiktaş  ile Galatasaray karşı karşıya geldi..Bartın’ın en modern halı tesisi Yaşampark neredeyse insanla doldu taştı.90 dakika büyük Dev ekranlarda maçı izleyen taraftarlar 90 dakika büyük bir heyecan içerisinde dev ekranlarda takip etti. Yaşampark’ta derbi maçını İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Ulus Orman İşletme Müdürü  Mustafa Dağdeviren ve Bartıngençlerbirliği Kulüp Başkanı Oktay Özçelik spor severlerle birlikte izledi.

Her iki taraftarın birlikte seyrettiği maçın devre arasında  Beşiktaş  ve Galatasaraylı  taraftarlara yapılan çekilişle 2’şer adet forma hediye edildi. Derbii yi izleyen taraftarlara formaları çekilişini  İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan K alacı,Müzisyen ve organizatör Ziver Öztürk  ile Yaşampark personeli Hayrettin Çalıkoğlu yaptı. Derbiyi izleyen taraftarlara forma çekişi yapan İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ve Ak parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı verdi.