BTV SPOR
Haberler / Yazıcı “Bartınspor asla sahipsiz bırakmayacağız”
Yazıcı “Bartınspor asla sahipsiz bırakmayacağız”
Tarih : 15.05.2019 Okunma : 1119

Yazıcı “Bartınspor asla sahipsiz bırakmayacağız”

Bartınspor’un son 4 yılda yapılan kongrelerinde  aday olan Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı önemli açıklamalarda bulundu. Yazıcı “ Bartınspor’la ilgili kararlar Ramazan Bayramından sonra en kısa sürede değerlendirilecektir.Bartınbspor asla sahipsiz kalmaz” dedi

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bartınspor sezonu 40 puanla 6.sırada tamamladı. 2018-2019 sezonunda  BAL’da  istediği başarıyı yakalayamayan kırmızı-siyahlı ekipte belirsizlik sürüyor. Mevcut başkan ve yönetimin henüz yeni sezona dair bir plan yapmadıkları öğrenilirken, olağanüstü kongre yapılması da gündemdeki yerini koruyor. Bartınspor Kulübünün son 4 yılda yapılan kongrelerinde başkan adayı olan Kemergençlikspor Yöneticisi ve  Bartın’ın önemli esnaflarından Candemir Yazıcı yaptığı açıklamada Bartınspor’un hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağını ifade etti.

SPOR CAMİASININ ÖNEMLİ İSİMLŞERİ SU TERAZİSİNDE BULUŞTU

Bartınspor’un son 4 yılda yapılan kongrelerinde başkan adayı olan Kemergençlikspor Kulübünde yöneticilik görevini yürüten  Candemir Yazıcı Su Terazisi karşısında esnaflık yapıyor. Yazıcı ayrıca su Terazisinin karşısında Bizim Stadyum Cafe’nin de işletmeciliğini yapıyor. Bartınspor kulübünde sessizlik hakim olurken camianın ileri gelenleri de şu sıralar  yalnızca yönetimin icraatlarını takip ediyor. Yönetim ise gelecek sezonun planlamasını henüz yapmış değil. Yol haritasının henüz belli olmadığı yönetimin ise kongre yapılması konusunda karar vermediği şu günlerde Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı spor camiasının önemli isimlerinin bir araya geldiği sohbette açıklama yaptı.Kemerspor Kulüp Başkanı Hüseyin Özkan, Bartıngençlerbirliği Kulüp Başkanı ve Bartınspor Yönetiminde Görev Yapan  Bartın'ın en önemli teknik adamlarından Oktay Özçelik,Kemergençlikspor Başkanı İsmail Ekerbiçer,B Bartınspor Kulübünde antrenörlük yapan İsmail Ekmekçi,Bartın esnaflarından Hidayet Özer, Nusret Kaval, ilimiz antrenörlerinden İbrahim Ekmekçi, Bartın Devlet Hastanesi Çalışanlarından Bartrınspor  Sevdalısı Bahattin Kaplan Satı Çelik Su Terazi önünde Candemir Yazıcı’nın mekanı önünde sohbet sonrası kısa bir açıklama yaparak gündemi değerlendirdi.Bartınspor Kulübünün son 4 yılda yapılan kongrelerde başkan adayı olan Candemir Yazıcı yaptığı açıklamada “Batınspor asla sahipsiz kalmaz” dedi.  Henüz yönetimin kongre için  bir karar aşamasında olduğunu belirten Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı, “  Bu kulüp belediyespor olmasa bile belediyenin kanatları altındadır. Belediye başkanımızın ön görüleri doğrultusunda yolumuzu çizeceğiz. Ama Bartınspor’u asla sahipsiz bırakmayacağız.Şu andaki mevcut yönetime saygımız sonsuz. İçeriden de dışarıdan da gücümüz kadar maddi yüreğimiz kadar manevi destek olmaya da hazırız” dedi.

BAYRAMDAN SONRA BARTINSPOR DEĞERLENDİRLECEKTİR

Ramazan ayı olması nedeniyle şu an Bartınspor ile hiçbir yetkilinin ilgilenemediğini belirten Yazıcı, “ Bartınspor’la ilgili kararlar Ramazan Bayramından sonra en kısa sürede değerlendirilecektir. Bu konuda belediye başkanımızın hassasiyetini önemsiyoruz. Bartınspor kişilerin değil halkın takımıdır.Halkın takımı da olmaya devam edecektir. Ricamız şudur ki Bartında Bartınspor’la ilgili kararları görüşleri birlik beraberlik içinde bu güne kadar Bartınspor’a hizmet  etmiş yönetici, futbolcu, seyirci her kez fikrini söyleyebileceği bir oluşum oluşturulup hep berabere bir karara varmalıyız. Ayrışarak değil bir araya gelerek daha kuvvetli daha güçlü bir Bartınspor olacağı kanaatindeyim” dedi.