BTV SPOR
Haberler / Yemen Kahvesi’nde Bartınspor Sohbeti
Yemen Kahvesi’nde Bartınspor Sohbeti
Tarih : 09.11.2019 Okunma : 1569

Yemen Kahvesi’nde Bartınspor Sohbeti

Bartınspor’da Yöneticilik görevini yürüten Yıldırım Emlak’ın sahibi  Murat Yıldırım, Yemen kahvesinde kırmızı-siyahlı kulübün eski yöneticisi Nazif Adalı ve basın sektöründe önemli ismi Erkan Hızoğlu ile sohbette görüntülendi.

Bartınspor’un geçen yıl yapılan olağanüstü kongrede yönetime giren Yıldırım Emlak’ın sahibi Murat Yıldırım şu sıralar Yemen Kahvesinfe sohbette bir araya geldiği camianın önemli isimleri ile bol bol Bartınspor’un geleceği hakkında bilgi veriyor.

2019-2020 sezonu öncesi kulüpte bir çok değişiklik yaşandı.Bartınspor bu sezon takımı sil baştan yeniledi . Kulüp Başkanı Lütfi bayrak istifa etti yerine Ahmet bayrak başkanlık görevine getirildi. Takım ligde şu sıralar zirve mücadelesi veriyor. Bartınspor Yönetiminde görev yapan Murat Yıldırım ise her sohbette camianın önemli isimlerine takım hakkında da bilgi vermeye devam ediyor.

Yemen Kahvesinin yeni  işletmecisi olan Murat Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Bartınspor Yönetimlerinde uzun süre görev yapan Mert Emlak’ın sahibi Nazif Adalı ile takımın durumunu masaya yatırdı.

Bartınspor’un ligde hedefine ulaşacağını belirten Yıldırım, eski yönetici Nazif Adalı ve basın sektörünün önemli isimlerinden muhabir Erkan Hızoğlu ile takım hakkındaki sohbeti  objektiflerimize takıldı.