BTV SPOR
Haberler / Yıldıray Güngörür Galatasaray Gecesinde Eğlendi
Yıldıray Güngörür  Galatasaray Gecesinde Eğlendi
Tarih : 16.03.2019 Okunma : 1290

Yıldıray Güngörür  Galatasaray Gecesinde Eğlendi

Bartınspor’da Taraftardan Sorumlusu Görevini Yürüten Asma Çay habçesi Sahibi Yıldıray Güngörür, geçtiğimiz günlerde UltrAslan Unı ve UltrAslan Lise Gruplarının düzenlediği Galatasaray gecesine katıldı. Yıldıray Güngörür gecenin ilerleyen saatlerinde Galatasaraylı taraftarlarla birlikte piste çıkarak oynaması objektiflerimiz takıldı.

Bartın'daki Galatasaray taraftar grupları UltrAslan Ünı ve UltrAslan Lise üyeleri   düzenlenen gecede bir araya geldi. Bartın’da son yıllarda düzenlenen en görkemli gecesi olan eğlencede Galatasaray taraftarları coşkusu görülmeye değerdi.As Düğün Salonunda Bartınlı Galatasaraylı taraftar grupları düzenlenen özel gecede doyasıya eğlendi. Müthiş  gecede  Galatasaraylılar  doyasıya eğlendi, halay çekerek gecenin tadını çıkardı. Galatasaray taraftarı dillere destan gecesinde Bartınspor Yöneticisi Yıldıray Güngörür damga vurdu.

Fenerbahçe taraftarı olması ile tanınan Bartınspor Yönetimişnde  Taraftarlardan sorumlu yöneticisi olarak görev yapan Asma Çay Bahçesi Sahibi Yıldıray Güngörür geceye katıldı. Taraftarlar eğlence de biryandan da marşlar söyleyerek gecenin anlamını doyasıya yaşadı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise piste Fenerbahçeli olmasıyla tanınan Bartınspor Yöneticisi Yıldıray Güngörür’de çıkarak Galatasaraylılarla birlikte oynadı, halay çekti marş söyledi. Son yılların en görkemli gecesinde Yıldıray Güngörür’ün piste oynamasına UltrAslan Lise Yurt İçi Koordinatörü Feridun Kundak ve UltrAslan Lise Grubundan Tolga Özsoy’un  mutlu olmaları  gözlendi. İşte o an objektiflerimize böyle yansıdı.