BTV SPOR
Haberler / Yönetici Yıldıray Güngörür Tribünlere Hakim
Yönetici Yıldıray Güngörür Tribünlere Hakim
Tarih : 01.10.2019 Okunma : 1125

Yönetici Yıldıray Güngörür Tribünlere Hakim

Bölgesel Amatör Lig’de ikinci hafta maçında Bartınspor sahasında Haymana Beledieyspor ile oynadığı maçtan 1-0 galip ayrıldı. Bartınspor Yönetiminde  Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi olarak görev yapan Yıldıray Güngörür  karşılaşma boyunca tribünlerde hiçbir olay meydana gelmemsi için çaba harcadı.

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden  Bartınspor, 2.hafta maçında sahasında karşılaştığı Haymana Belediyespor’u ikinci  yarıda bulduğu golle  1-0 mağlup ederek ligde de ilk galibiyetiyle tanıştı. BAL Lig’inde mücadele eden temsilcimiz Bartınspor ikinci haftayı galibiyetle kapattı. 29 Eylül Pazar günü Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor-Haymana Belediyespor mücadelesini kırmızı-siyahlı ekibin  yöneticilerinden Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi Yıldıray Güngörür  izleyerek takıma destek oldu. 10 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen Bartınspor olağanüstü kongrede yönetime giren Asma Çay Bahçesi Sahibi Yıldıray Güngörür Bartınspor’un  Haymana Belediyespor  ile oynadığı karşılaşmayı  izleyerek takıma bir kez daha  destek verdi.Bartınspor ‘un Yönetimde Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi olan    Yıldıray Güngörür karşılaşmayı protokol tribününde ayakta takip ederken bir yandan da tribünlere hakim oldu.Bartınspor’un taraftarlardan sorumlu yöneticisi Yılldıray Güngörür  zorlu maç öncesiBartınspor Genç Martılar Taraftar Grubu Liderleri Ömer Altunsaban, Murat Öztamur, Feridun Kundak,Tarık Büyükada ve Gökmen Güngörür bir araya gelerek tribünlerde olay çıkmamasını istedi.

YILDIARAY GÜNGÖRÜR “ 12.ADAM OLARAK TARAFTARA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR”

Bartınspor’un 10  Mayıs 2018 tarihinde yapılan Olağan Kongresinde yönetime giren  Bartın Asma Çay Bahçesi İşletmesi Sahibi Yıldıary Güngörür  takımın başarılı olması için yoğun çaba harcıyor. Bartınspor  yönetimde Taraftarlardan Sorumlu Yöneticilik görevini sütlenen Yıldıray Güngörür ,taraftarlarla sık sık maçlardan önce bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyor.Bu sezon  genç bir bir kadro kuran Bartınspor, taraftarlarını da takıma destek olması için yoğun çaba harcadığı görülüyor.  Bartınspor Genç Martılar Grubu Tribün liderleri ile maç öncesi bir araya gelen Yıldıary Güngörürü, tribünlerde atmosferin çok iyi olmasını isterken taraftarların taşkınlık yapmaması için çaba harcadı.Hafta sonu Haymana Belediyepsor ile oynanan maçtan 1-0 galip ayrılan Bartınspor hanesine 3 puan yazdırdı. Son yıllarda takıma tribünde büyük destek veren Bartınspor Genç Martılar Taraftar Grubuna teşekkür eden Yıldıray Güngörür; “  Geçen sezon iç ve dış sahada büyük destek veren Genç Martılar Taraftar Grubu, bu sezon ilk iç saha maçında takımımıza tribünde 90 dakika boyunca büyük destek verdi. Tüm Bartın halkı oluşturduğumuz genç takımımıza  destek vermesi gerekiyor” dedi.. Ligde başarışı olmak istediklerini belirten Bartınspor’un Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi Yıldıray Güngörür , “ 12.adam olarak taraftara çok iş düşüyor” dedi.

Son oynanan Haymana Belediyespor maçında tribünlerde olay çıkmaması için tribün liderleriyle sık sık diyalog halinde olan Güngörür rakip takım oyuncuları ve taraftarlarına kışkırtıcı tezahüratlarda bulunmamasına gayret götermesi spor kamuoyundan övgü aldı.