BTV SPOR
Haberler / Yusuf Yazıcı’ya benzeyen hakem Eren Dellaloğlu ilgi odağı oldu
Yusuf Yazıcı’ya benzeyen hakem Eren Dellaloğlu ilgi odağı oldu
Tarih : 24.08.2019 Okunma : 12408

Yusuf Yazıcı’ya benzeyen hakem Eren Dellaloğlu ilgi odağı oldu

Bartın Üniversitesinde İşletme Bölümü mezonu genç futbol hakemi inkum plaj futbolunda miniklerin  Süper Lig takımı Trabzonspor’dan Fransa’nın Lille takımına transfer olan Yusuf Yazıcı’ya benzerliği ile dikkat çeken genç futbol hakemi Eren Dellaloğlu, İnkum Plaj Futbol Turnuvasında minik çocukların ilgisine maruz kaldı.

Bartın'da Bartın üniversitesi İşletme Bölümü mezunu genç futbol hakemi Eren Dellaloğlu, geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’dan Fransa’nın Lille takımına transfer olan Yusuf Yazıcı’ya benzerliği ile nedeniyle ilgi odağı oldu. İnkum Plaj Futbol turnuvasında son gün final maçını izleyen Eren Dellaloğlu’nu gören minik çocuklar, kendisinin Lille takımında forma giyen Trabzonspor’un eski futbolcusu Yusuf Yazıcı’ya çok benzediğini fark ettiklerini söylediler.Minik çocukların ilgisine maruz kalan Eren Dellaloğlu kendinie gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğu gözlendi. Minik çocuklar, Eren Dellaloğlu’nu gördüklerinde Yusuf Yazıcı sanıp, sohbet ettiler. Ancak gerçek Yusuf Yazıcı olmadığını, öğrendiklerinde şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Eren Dellaloğlu minik çocuklar ile çektirdiği hatıra fotoğrafı objektiflerimize yansıdı.

GENÇ HAKEM BARTIN ASKF BAŞKANI ALTINÇUBUK’UN TORUNU

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk’un torunu olan genç futbol hakemi iBartın’ın köklü kulüpleri arasında yer alan bir amatör kulüpte 4 yıl forma giydi. 3 yıl önce Bartın’da açılan hakem kursuna katılan Eren Dellaloğlu iinkumu plaj futbol turnuvasının son günü final maçını takip etti. Genç Futbol hakemi Eren Dellaloğlu, Trabzonspor’dan Fransa’nın Lille takımına transfer olan başarılı futbolcu Yusuf Yazıcı’ya benzerliliği nedeniyle ilgi odağı oldu. Bartın Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu genç futbol hakemi Eren Delalaloğlu, Lille takımına transfer olan ünü futbolcu Yusuf Yazıcı’ya benzerliği ile dikkat çekiyor. .

GENÇ YAŞTA FUTBOL HAKEMİ OLDU

Trabzon’dan Fransa’nın Lille takına transfer olan Yusuf Yazıcı’ya benzerliliği ile dikkat çeken Eren Dellaloğlu 4 yıl Bartın’ın önemli kulüplerinden birinde 4 yıl forma giydi. 3 yıl önce hakemlik kursuna katılan Dellaloğlu başarılı oldu ve genç yaşta futbol hakemi oldu.